Robert Zemeckis

“Allied” (2016)

Filmas mīnusi vispār nemazina iespējamo baudu, ko gūt no šīs klasiski iecerētā, skaisti uzņemtā un spriedzes pilnā romantiskā trillera, un, ja jau esat apņēmušies atdoties Holivudas sapņu pārdevējiem, tad neburkšķiet, nemeklējiet stāstā šuves, bet dekorācijās - vīles, un "Allied" atdosies arī jums pēc pilnas programmas!

“The Walk” (2015)

Kinoteātros "Pastaiga" no kino leģendas Roberta Zemekisa - daļēji dokumentālās filmas "Man on Wire" ekranizācija, daļēji patiesa stāsta pastkartes veida ilustrācija, daļēji kārtējais datortehnoloģiju triumfs. Vai Zemekis ir pilnvērtīgi atgriezies "lielajā" kino, vai arī daļa dvēseles uz visiem laikiem palikusi starp nullītēm un vieniniekiem? To uzzināsim šajā recenzijā:

Empire presents BIG SCREEN: “Real Steel” prezentācija

Otrās dienas nobeigumā mums atrādīja no Losandželosas speciāli izrakstīto viesi Šonu Leviju, kurš atveda agrāk nevienam nerādītus „Real Steel” fragmentus. Kameras un telefonus šoreiz ļāva paturēt, bet pats Levijs pabrīdināja, ka, ja kādu pieķers filmējam, pasākums vienkārši beigsies tajā pašā brīdī. Laikam nostrādāja, jo neviens pat nemēģināja.