Steven Yeun

“The Walking Dead” s07e01: “The Day Will Come When You Won’t Be”

Pasaulē populārākais zombijseriāls ir atgriezies nu jau ar septīto sezonu, un šoreiz “Staigājošie miroņi” sev ir pievērsuši visai karstu uzmanību. Kurš (vai kuri) tad beigās dabūja no Nīgana vāles? Atbildes uz šo un vēl citiem jautājumiem droši meklējiet jaunākajā sērijā un šajā apskatā.

“The Walking Dead” s06e15: “East”

Šonedēļ, Aleksandrieši gatavojās gaidāmajai cīņai pret Pestītājiem, tomēr pirms tam viņiem ir jāuzvar cīņā pašiem pret sevi. Proti, Derils dodas atriebties Dvaitam, kamēr Kerola izlemj pamest nometni pavisam! Pārējiem izdzīvotājiem neatliek nekas cits kā doties viņiem pakaļ.

“The Walking Dead” s06e12: “Not Tomorrow Yet”

Šonedēļ, “The Walking Dead” turpina spridzināt ar jauniem pārsteigumiem un sižeta pavērsieniem. Riks ar grupu sagatavo rīcības plānu un dodas uzbrukumā vienai no Pestītāju mītnēm. Diemžēl, grupa pat nenojauš kādas briesmas viņus tur sagaida.

“The Walking Dead” s06e11: “Knots Untie”

Iesākumā, vēlreiz apsveicam Leo ar beidzot iegūto (bet vai tiešām pelnīto?) Oskaru. Bet tagad pievēršamies “The Walking Dead”, kurš pārsteidza ar ne mazāk svarīgiem notikumiem. Pirms nedēļas iepazināmies ar pavisam jaunu personāžu vārdā Jēzus, bet šonedēļ uzzinām, ka viņš nāk no pavisam citas izdzīvotāju komūnas, ar nosaukumu Hilltopa.