Treileri

“Terminator: Genisys” treileris

Solītais tiešām ir noticis - 67 gadus vecais ex-gubernators patiešām atgriežas kā Terminators jaunākajā "Terminatora" daļā, kurai ne tikai jokains nosaukums, bet arī pilnīgs rosols no visu iepriekšējo daļu varoņiem un notikumiem.

02.03.2015

Solītais tiešām ir noticis – 67 gadus vecais ex-gubernators patiešām atgriežas jaunākajā “Terminatora” daļā, kurā šoreiz pilnīgs rosols no visu iepriekšējo daļu varoņiem un notikumiem – atkal jauns Džons Konors (šoreiz aktieris Džeisons Klārks), pavisam jauna Sāra Konore (“Troņu spēļu” veterāne Emīlija Klārka, nav radiniece), vēl viens Kails Rīzs visuresošā Džeja Kortnija izpildījumā, jauns “šķidrais” terminators, šoreiz politkorekts aziāt-amerikānis (pareizi?), Mets “Dr. Who” Smits un pat mūsu visu mīļākais aktieris, “Oskara” balvas laureāts J.K. Simmons pagaidām neprecizētā lomā! Gaidam, ko tur liegties – kaut vai ziņkārības pēc.

Filmu skatīsimies arī “Kinoblogeri piedāvā” seansu ietvaros – lai nepalaistu garām, sekojiet mums sociālajos tīklos Facebook un Twitter, kā arī obligāti piesakieties 31337 e-pastu listei (rakstiet uz kinoblogeri (at) gmail.com), kas pirmā saņem informāciju par gaidāmajiem seansiem un citiem labumiem!