TV

“The Walking Dead” s06e09: “No Way Out”

Kamēr latvieši Valentīna dienu pavadīja, skatoties "Titāniku", amerikāņi visu mīlētāju dienu noslēdza ar kulta seriāla “The Walking Dead” 6. sezonas jaunāko sēriju. Lai gan līdz mīlestībai šajā sērijā bija tālu, tā bija ļoti labi konstruēta un neiztika bez saspringtiem un šokējošiem mirkļiem.

15.02.2016

Kamēr latvieši Valentīna dienu pavadīja, skatoties “Titāniku”, amerikāņi visu mīlētāju dienu noslēdza ar kulta seriāla “The Walking Dead” 6. sezonas jaunāko sēriju. Lai gan līdz mīlestībai šajā sērijā bija tālu, tā bija ļoti labi konstruēta un neiztika bez saspringtiem un šokējošiem mirkļiem. Par šo sēriju priecāsies ne tikai komiksu fani, bet arī tie skatītāji, kuriem jau bija apnikušas garās sarunas un zombiju trūkums."The Walking Dead, Staigājošie Miroņi"

Iepriekšējā sērijā Riks ar savu un Džesijas ģimeni centās tikt cauri zombiju ielenktajai Aleksandrijai. Sērija tika pārtraukta brīdī, kad Sems sāka saukt pēc mātes. Šajā sērijā tas dīvainā kārtā kaut kur pazuda, tomēr viss pārējais bija turpat, kur tas tika atstāts. Sērijas šokējošākais moments bija izspēlēts perfekti. No Sema nāves līdz pat Karla izšautajai acij šī bija viena no vislabāk organizētajām un šokējošākajām ainām seriāla vēsturē. Nemaz nerunājot par gandarījumu faniem, kuri ir izlasījuši arī komiksu.

Ļoti labas beigas sagaidīja arī pārējo varoņu stāsta arkas. Piemēram, Denīsas un Alfas stāsts. Alfa palīdzēja Denīsai pārvarēt savu nedrošību un saņemt sevi rokās. Ieraugot savainoto Karlu, viņa uzreiz sāka gatavot slimnīcas palātu. Šis brīdis bija perfekti izveidots, jo uzreiz, kad Denīsa sagatavoja palātu un atvēra durvis, Riks tajās ienesās iekšā ar Karlu rokās. Bija patīkami redzēt arī labošanos no Gabriela un Īnidas puses, kuri beidzot pārvarēja savu savtīgumu un izdarīja kaut ko arī pārējo cilvēku labā."The Walking Dead, Staigājošie Miroņi"

Rika berserks pret zombijiem ne tikai labi parādīja viņa iekšējās dusmas un ciešanas, bet arī aizsāka vienu no visepiskākajām ainām seriālā, kurā aleksandrieši beidzot atrada spēku un kopīgiem spēkiem likvidēja zombiju draudus nometnē. Situāciju vēl skaistāku padarīja Derila & Co atgriešanās, izglābjot dienu (vai drīzāk nakti) un sarīkojot milzīgu zombiju ugunskuru. Trijotnes tikšana līdz Aleksandrijai arī bija ļoti saspringta līdz pat brīdim, kad Nīgana sekotāji tika saspridzināti mazos gabaliņos.

Šī būtu bijusi perfekta sērija, ja vien nebūtu kārtējais Glena ex machina moments, kurš jau sāk kļūt par vienu no seriāla sliktajiem ieradumiem. Ja tas tā turpināsies, Glenam vai nu izbeigsies atlikušās 5-6 kaķa dzīvības vai arī brīdī, kad viņš satiks Lusilli, Glena liktenīgais brīdis nešķitīs vairs tik nozīmīgs. Neskatoties uz to, šī bija episka sērija un episks nobeigums ne tik episkai stāsta arkai. “No Way Out” čumēja un mudžēja ar lieliskiem varoņu momentiem. Visvairāk izcēlās Rika monologs sērijas beigās pie Karla gultas. Tas lika nojaust, ka šīs ne tuvu nav beigas, bet gan pavisam jauns sākums. 9,5/10