MCU viktorīna

Kino Kults”, “Wolt Latvija”, “Brain Games”, grāmatnīcas “Jānis Roze” un “Ādažu Čipsi” ielūdz uz supervaronīgu pēcpusdienu mūsu iemīļotajai “Marvel Cinematic Universe” (MCU) veltītā tiešsaistes viktorīnā 25. aprīlī plkst. 16.00!

Ir pagājis vairāk nekā pusotrs gads – jeb nepieklājīgi ilgs laiks –, kopš pēdējoreiz uz lielajiem ekrāniem viesojāmies “Marvel” kino pasaulē. Ceram, ka šogad tajā kinoteātros atgriezīsimies ar “Black Widow”, bet tikmēr mārvelīgo caurumu mūsu dzīvē aizlāpīsim ar aizraujošu viktorīnu, kas būs veltīta 23 līdz šim iznākušajām MCU filmām (seriālus te neaiztiksim, kamēr “Disney+” nebūs atceļojis līdz mums).

🔥 Principā viss notiks, kā jau mūsu līdzšinējās online viktorīnās, bet ar vienu svarīgu jaunumu – viktorīnā bez maksas var piedalīties mūsu “Patreon” kluba biedri! Vairāk par šo klubiņu varat palasīt tepat pie mums.

Tehniskās prasības

Lai gan, lai piedalītos spēlē, pietiek ar vienu ierīci, mēs iesakām izmantot divas. Vienā ierīcē (dators, TV, iPad) jūs redzēsiet viktorīnas video straumi – jautājumi, atbildes, vadītājs. Otrā ierīcē (pietiks ar telefonu, bet varat izmantot arī datoru) jūs atbildēsiet uz jautājumiem. Lai spēlē noritētu bez problēmam, būs vajadzīgs stabils interneta pieslēgums.

Spēles kārtība

Spēle sastāvēs no 7 sadaļām, katrā ir 7 jautājumi. Spēlē būs viena pauze pēc 4. sadaļas. Uz katru jautājumu tiks dotas 30–40 sekundes atkarībā no jautājuma. Atbildot būs jāizvēlas no vairākiem atbilžu variantiem. Izņemot dažus jautājumus, kur būs pašam jāievada atbilde. Svarīgi: šajos izņēmuma gadījumos būs jāievada atbilde, kas sastāv tikai no viena vārda.

Captain America: Civil War, Kapteinis Amerika: Pilsoņu karš

Jautājumi būs dažādos grūtības līmeņos. Brīdināsim uzreiz — tad, kad būs grūti, tad tiešām būs grūti. Šis nav BuzzFeed testiņš. Toties labās ziņas ir, ka mums ir sagatavotas feinas balvas pirmajām 3 vietām.

“Wolt” blitz konkurss

Spēles beigās pirms rezultātu paziņošanas būs īpašs blitz konkurss sadarbībā ar “Wolt”. Lai piedalītos tajā, jums ir jāieinstalē un jāpiereģistrējas “Wolt” lietotnē. Pareizās atbildes būs jāievada promo koda vietā:

 • Profile → Enter promo code
 • Profils → Ievadi atlaižu kodu

Atbilde arī sastāvēs tikai no viena vārda. Nav svarīgi, vai rakstāt ar lielajiem vai ar mazajiem burtiem. Galvenais — pirmajam atbildēt pareizi, lai varētu pasūtīt sev kādus gardumus.

Iron Man 2, Dzelzs vīrs 2

Reģistrācijas process

 • Samaksājiet 5 EUR dalības maksu (summa tiks ievadīta automātiski).
 • Saņemiet apstiprinājuma e-pasta vēstules:
  • No “Stripe”, ka pārskaitījums ir veikts
  • No mums, ka esam visu saņēmuši savā pusē un ka esat reģistrēti
 • Kā atbildi uz mūsu sūtīto e-pasta vēstuli atsūtiet savu lietotājvārdu, ko izmantosiet spēlē.
 • Pēc tam gaidiet e-pastu ar pieejas saitēm spēlei (tuvāk viktorīnai)
 • Piedalieties un uzvariet!