🐕 “Are you gonna bark all day little doggie? Or are you gonna bite?”

🍎 Jaunums “Kino Kulta” viktorīnu klāstā – kopā ar “Jāņa Rozes” grāmatnīcām un “Brain Games” ielūdzam jūs piebiedroties pirmajā “Kino Kulta” viktorīnā, kas būs veltīta vienam no mūsu un jūsu visiecienītākajiem režisoriem Kventinam Tarantīno un viņa veidotajām filmām! Tiksimies 27. maijā plkst. 19.30!

Esam bijuši kopā gan ar “Draugiem”, gan “Ofisā”, gan Cūkkārpā, gan kopā ar MCU supervaroņiem, bet nu ir laiks izmēģināt ko jaunu – patestēsim jūsu zināšanas par kinomeistara Kventina Tarantīno filmogrāfiju. Spriežot pēc tā, cik kino detaļām pārstātinātas ir Tarantīno filmas, pašam Kventinam ar viņa neprātīgo kino zināšanu bagāžu jebkura kino viktorīna noteikti būtu viens pīpis, bet viņa faniem nu būs iespēja uzzināt, kurš varētu Kventinam visvairāk turēt līdzi, kad runa ir par viņa paša filmām!

🔥 Atgādinām, ka viktorīnā bez maksas var piedalīties mūsu “Patreon” kluba biedri! Vairāk par šo klubiņu varat palasīt tepat pie mums.

Tehniskās prasības

Lai gan, lai piedalītos spēlē, pietiek ar vienu ierīci, mēs iesakām izmantot divas. Vienā ierīcē (dators, TV, iPad) jūs redzēsiet viktorīnas video straumi – jautājumi, atbildes, vadītājs. Otrā ierīcē (pietiks ar telefonu, bet varat izmantot arī datoru) jūs atbildēsiet uz jautājumiem. Lai spēlē noritētu bez problēmam, būs vajadzīgs stabils interneta pieslēgums.

Spēles kārtība

Spēle sastāvēs no 7 sadaļām, katrā ir 7 jautājumi. Spēlē būs viena pauze pēc 4. sadaļas. Uz katru jautājumu tiks dotas 30–40 sekundes atkarībā no jautājuma. Atbildot būs jāizvēlas no vairākiem atbilžu variantiem. Izņemot dažus jautājumus, kur būs pašam jāievada atbilde. Svarīgi: šajos izņēmuma gadījumos būs jāievada atbilde, kas sastāv tikai no viena vārda.

Un, protams, neaizmirstiet, ka…

Django Unchained, Atsvabinātais Džango

Jautājumi būs dažādos grūtības līmeņos. Brīdināsim uzreiz — tad, kad būs grūti, tad tiešām būs grūti. Šis nav BuzzFeed testiņš. Toties labās ziņas ir, ka mums ir sagatavotas feinas balvas pirmajām 3 vietām.

Reģistrācijas process

  • Samaksājiet 5 EUR dalības maksu (summa tiks ievadīta automātiski).
  • Saņemiet apstiprinājuma e-pasta vēstules:
    • No “Stripe”, ka pārskaitījums ir veikts
    • No mums, ka esam visu saņēmuši savā pusē un ka esat reģistrēti
  • Kā atbildi uz mūsu sūtīto e-pasta vēstuli atsūtiet savu lietotājvārdu, ko izmantosiet spēlē.
  • Pēc tam gaidiet e-pastu ar pieejas saitēm spēlei (tuvāk viktorīnai)
  • Piedalieties un uzvariet!

REĢISTRĀCIJA IR SLĒGTA