Ziņas

1. decembrī Niks Keivs un “One More Time With Feeling”

1. decembrī plkst. 19.00 kinoteātris "Cinamon" Rīgā un kinoteātris “Balle” Liepājā piedāvā kino un mūzikas gardēžiem īpašu piedzīvojumu – režisora Endrjū Dominika dokumentālās filmas “One More Time With Feeling” seansu Latvijā. Filma veltīta tuvam režisora draugam un biežam radošajam partnerim, mūziķim Nikam Keivam.

30.11.2016

1. decembrī plkst. 19.00 kinoteātris “Cinamon” Rīgā un kinoteātris “Balle” Liepājā piedāvā kino un mūzikas gardēžiem īpašu piedzīvojumu – režisora Endrjū Dominika dokumentālās filmas “One More Time With Feeling” seansu Latvijā. Filma veltīta tuvam režisora draugam un biežam radošajam partnerim, mūziķim Nikam Keivam.

“One More Time With Feeling” apvieno melnbaltos un krāsu kadrus. Filma veidota, pamatā izmantojot režisora Dominika sarunu ar Keivu, kā arī vairāk nekā 30 minūšu ilgu ierakstu no Londonas studijas, kur mūziķis ierakstīja jaunāko albumu “Skeleton Tree”. Filmas pirmizrāde bija Venēcijas filmu festivālā šā gada septembrī, kad to vienā dienā noskatījās 125 tūkstoši cilvēku. Pasaulē filma izrādīta jau vairāk nekā 950 kinoteātros 30 pasaules valstīs.

Mūzikas cienītāji un filmu kritiķi filmu vērtē kā vienlaikus trauslu un raupju liecību par mūziķi, kur;s cenšas atrast savu vietu un ceļu pasaulē. Filmā attēlota arī mūziķa nesenā traģēdija – no klints nokrita viens no viņa dēliem. Notikums iespaidojis Keiva radošo lidojumu, kā arī “Nick Cave and The Bad Seeds” jaunāko albumu “Skeleton Tree”, kur iekļautas tādas dziesmas kā “I need you”, “Rings of Saturn” un “Jesus Alone”.

Režisors Endrjū Dominiks iepriekš plašu atpazīstamību ieguvis ar filmu “Kazino aplaupīšana” (“Killing Them Soflty”, 2012) un “Džesija Džeimsa slepkavība no gļēvuļa Roberta Forda rokas” (“The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford”, 2007) ar Bredu Pitu (Brad Pitt) galvenajā lomā, tāpat viņa vārds izskanējis, pateicoties filmai “Chopper”. 

Biļetes jau pieejamas iepriekšpārdošanā kinoteātru mājaslapās un biļešu kasēs.