Ziņas

“Baby Driver” gaidot: Karmenas Stepanovas braucamdziesmas

Gaidot filmas ''Baby Driver'' pirmizrādes seansu (28. jūnijā), mēs lūdzām Latvijas spilgtākos DJ padalīties ar savām "braucamdziesmām" - mūziku, kura vislabāk skan tieši pie stūres, kā arī atgādina par ātrumu, spriedzi un adrenalīnu! Šodien ar savām sirdij tuvākajām braucamdziesmām lūdzam padalīties Pieci.lv ētera balsij un radio raidījuma "Pilnīgs vakars" vadītājai Karmenai Stepanovai!

27.06.2017

Ar 30. jūniju Latvijā pavisam oficiāli ierodas “Baby Driver” (“Zaļknābis pie stūres”), režisora Edgara Raita ilgi gaidītā un vēl ilgāk lolotā filma! Tā kā filma ir cieši saistīta ar mūziku (oficiālajā skaņu celiņā ir 30 (!) rūpīgi atlasītas kompozīcijas), tad, gaidot filmas “Kinoblogeri piedāvā” seansu (28. jūnijā), mēs lūdzām Latvijas spilgtākos DJ padalīties ar savām “braucamdziesmām” – mūziku, kura vislabāk skan tieši pie stūres, kā arī atgādina par ātrumu, spriedzi un adrenalīnu! Šodien ar savām sirdij tuvākajām braucamdziesmām lūdzam padalīties Pieci.lv ētera balsij un radio raidījuma “Pilnīgs vakars” vadītājai Karmenai Stepanovai:

“Dziesmas, kas mani uzlādē un kurām dziedāt līdzi, kā arī reizēm to pavadībā pamatīgi dejot – vai sēžot auto, vai ejot ar kājām, jo brīži pie luksaforiem ir traki garlaicīgi. Zinu, ka šis saraksts pilnīgi noteikti griezīsies uz rinķi, kad beidzot tikšu pie autovadītaja tiesībām!”

Un te arī Karmenas braucamdziesmu playliste “Spotify” platformā:

“Baby Driver” īpašajā Kinoblogeri, Acme Film Latvija un Cēsu alus rīkotajā pirmizrādes seansā jau ceturtdien, 28. jūnijā! Biļetes te!