Ziņas

BALSO, ja vēlies redzēt “The Disaster Artist” KINO!

Oh, hi Mark! Ja tev rūp lielisks kino un vēlies redzēt jauno Džeimsa Franko komēdiju The Disaster Artist (par B-kino leģendas The Room uzņemšanu) ar brāļiem Džeimsu un Deivu Franko, Elisoni Brī, Setu Rogenu, Zaku Efronu, Džošu Hatčersonu un citiem lieliskiem aktieriem, piedalies mūsu akcijā un ietekmē filmas likteni Latvijas kinoteātros!

20.10.2017

Oh, hi Mark! Ja tev rūp lielisks kino un vēlies redzēt jauno Džeimsa Franko komēdiju “The Disaster Artist” (par B kino leģendas “The Room” uzņemšanu) ar brāļiem Džeimsu un Deivu Franko, Elisonu Brī, Setu Rogenu, Zaku Efronu, Džošu Hačersonu un citiem lieliskiem aktieriem, spied INTERESTED vai, vēl labāk, GOING šim Facebook pasākumam! Mūsu mērķis ir vismaz 2000 interesentu, kas pavērs filmai durvis uz Latvijas kinoekrāniem!

“The Disaster Artist” ir balstīta uz Grega Sistero (filmā to atveido Deivs Franko) grāmatas ar tādu pašu nosaukumu, kura apraksta pilnīgi neticamu, bet absolūti reālu stāstu par kādu ekscentrisku dīvaini Tomiju Vizū (izcils Džeimss Franko), kurš no nekurienes uzrodas Holivudā un ar dažādiem apšaubāmiem paņēmieniem uzņem vienu no visu laiku sliktākajām filmām kino vēsturē “The Room”. Tā, protams, kļūst par pagrīdes kulta hitu, pulcē ap sevi citus dīvaiņus, kļūst par pamatu grāmatai un tagad arī pilnmetrāžas filmai:

Cīņa ar sevi esot visgrūtākā. Bet ir vēl ne mazāk sīvas cīņas ar aizspriedumiem un stereotipiem, viens no kuriem ir – daudzām filmām, tostarp “The Disaster Artist”, Latvijā neesot skatītāju un tās šeit kinoteātros nav jārāda. Aicinām jūs piebiedroties mums šajā cīņā, ar pagaidām virtuālu, bet vēlāk arī pavisam reālu darbību parādot, ka mēs vēlamies filmu redzēt Latvijā un mēs vēlamies to skatīties kinoteātrī.

Skatīsimies, kā attīstīsies notikumi, un ziņosim par filmas likteni Latvijā mūsu kanālos!

Filmas treileris: https://youtu.be/cMKX2tE5Luk
IMDb: http://www.imdb.com/title/tt3521126/
RottenTomatoes: https://www.rottentomatoes.com/m/the_disaster_artist