Ziņas

Džeiks Džilenhols un “The Division” ekranizācija

Tā kā jums visiem tik ļoti patika - vai vismaz neatstāja vienaldzīgus - "Assassin's Creed" ekranizācija, "Ubisoft Motion Pictures" turpina ar nākamo savu zīmola projektu - "The Division" ekranizāciju! Pēc tās pašas formulas - liels budžets, liela zvaigzne, pazīstams un cienījams režisors.

29.01.2017

Tā kā jums visiem (un trīs recenzijas par to it kā liecina) tik ļoti patika – vai vismaz neatstāja vienaldzīgus – “Assassin’s Creed” ekranizācija, “Ubisoft Motion Pictures” turpina ar nākamo savu zīmola projektu, un tā būs neviennozīmīgi uzņemtās videospēles “The Division” (un kādēļ ne “Watch Dogs”?) ekranizācija! Pēc tās pašas formulas – liels budžets, liela zvaigzne, pazīstams un cienījams režisors. Uzzināsim sīkāk:

“The Division” ir jaunas paaudzes daudzlietotāju tiešsaistes grāvējs (!), kurā spēlētāji nokļūst gandrīz-postapokalipses Ņujorkā – pilsētu plosa briesmīgs vīruss, viss ir pamests un sagrauts, visiem zināmie kultūras objekti izskatās tukši un biedējoši (jā, kā “I Am Legend”). Mutantu-vampīru-albīnu vietā šeit ir dažādi savstarpēji naidīgi grupējumi, bet neko daudz tas nemaina – visi grib zināt, kas īsti notika un kā tālāk dzīvot. Pirmajās piecās dienās “The Division” uz visām platformām (“PlayStation 4”, “Xbox One” un PC) nopelnīja kopumā vairāk nekā 330 miljonus ASV dolāru, padarot to par veiksmīgāko jauno franšīzi videospēļu vēsturē. Ņemot vērā, ka videospēļu treileri mūsdienās ir tikpat efektīgi kā filmu, labāk būs vienreiz redzēt:

Kas attiecas uz filmu, tad galvenajai lomai “Ubisoft” savaņģoja… pašu Džeiku Džilenholu! Kurš jau reiz ir piedalījies “Ubisoft” spēles ekranizācijā, un no tā sanāca filma “Prince of Persia: The Sands of Time” – vai nu aktierim ir īsa atmiņa, vai arī plaša un atvērta sirds atrunām “šoreiz taisīsim paši, viss noteikti sanāks”, jo citu skaidrojumu šim ir grūti atrast (tak ne jau vecais, bet patiesais joks par hipotekāro kredītu). Patiesībā ir gan viens cits arguments, pat veseli divi – pirmais ir Stīvens Geigens, “Syriana” režisors un “Traffic” (un “Call of Duty: Ghosts”, ja kāds tādu atceras) scenārija autors, kurš nule kā piekritis to visu režisēt. Un otrs ir Sergeja Timoņina mīļākā aktrise Džesika Časteina, kura apsolīja filmā piedalīties kopā ar Džilenholu, – saprotam, atbalstām!

Lai jūs nemeklētu rakstā cinismu: “The Division” “Ubisoft” izziņoja vēl kaut kad pagājušā gada vasarā, taču Geigens tai pievienojās burtiski tikko, tātad – pēc “Assassin’s Creed” iznākšanas, atsauksmēm un ienākumiem, kas, kā saka daudzi filmu recenzenti, “liek padomāt”. Padomāsim gan! Īpaši par to, kur ir sen solītais “Splinter Cell” ar Tomu Hārdiju???

Stīvena Geigena jaunākā filma “Gold” ar Metjū Makonaheju tieši šobrīd Latvijas kinoteātros, bet “The Division” iznākšana plānota 2018. gadā vai vēlāk – kā saņemsies.

Avots: Variety