Ziņas

Kino Kulta Patronu Klubs

"Good news, everyone!" Cītīgi pastrādājām šogad un esam gatavi sākt atklāt mūsu 2021. gada plānus. Un sāksim ar Patronu Klubu!

18.12.2020

“Good news, everyone!” Cītīgi pastrādājām šogad un esam gatavi sākt atklāt mūsu 2021. gada plānus. Un sāksim ar Patronu Klubu!

Tie, kas fano par kino kopā ar mums jau kopš 2012. gada noteikti šo jau zina, bet jauniem sekotājiem izstāstīsim, ka pēdējos 8 gados esam rīkojuši pirmizrādes un klasikas seansus Rīgas kinoteātros. Zem zīmola “Spektrs” esam rīkojuši žanru filmu festivālu, bet vēlāk sākām izplatīt ārzemju un pašmāju filmas visā Latvijā (“Blakus”, “Projām”, “Izmisums” utt). Kopumā “Kino Kulta” vīzija ir būvēt platformu, kur mēs visi kopā varam atklāt un izbaudīt filmas un seriālus visdažādākajos veidos.

Kiānu pateica to vislabāk:

2020. gadā esam palaiduši podkāstu Kino Kults un uztaisījuši pilnu redizainu šai lapai (no nulles – bija ko padarīt, kamēr kinoteātri ir ciet!). 2021. gadā plānojam šo virzienu attīstīt aizvien tālāk, būvējot gan šo portālu, gan arī podkāstu. Mums ir daudz ideju, kuras pagaidām, kamēr tās vēl ir izstrādes stadijā, paturēsim noslēpumā – intrigai! Bet tikmēr laižam gaisā jaunu Patronu Klubu, kas palīdzēs mums šos virzienus attīstīt.

“Patreon” platforma ļauj autoriem saņemt ikmēneša maksājumus (ziedojumi a.k.a. “donati”) no atbalstītājiem (patroni). Pretī autori piedāvā ekskluzīvu saturu, iesaista auditoriju savos projektos vai vienkārši sirsnīgi (Padingtonveidīgi) saka paldies! Teiksim godīgi, “Patreon” mums pašiem ir kaut kas jauns, tāpēc pagaidām mēs vēl mēģinām saprast, kā vislabāk iesaistīt patronus, un pie tā strādāsim gada sākumā. Bet esam excited, drīz izstāstīsim arī par pārējiem projektiem (par kuriem mūsu Patroni uzzinās pirmie). Stay tuned!

Vairāk info par “Patreon” (un vairāk gifu) var atrast šeit:

That’s about it. Prieks, ka esi klāt, un tiekamies kino!