Ziņas

Kinoblogeri tevi pārveidos par Hārliju vai Džokeru. Pa īstam!

Ne jau tikai tetovēties, vai ne? Tiem, kas nav gatavi ieguldījumam uz mūžu, bet uz vienu vakaru gan noriskētu, Kinoblogeri piedāvā unikālu iespēju (un uz mūsu rēķina!) uz "Suicide Squad" pirmizrādi pārvēsties par... Hārliju Kvinnu vai Džokeru, ar make-up māksliniecies Janas Kozlovas palīdzību!

01.08.2016

Ne jau tikai tetovēties, vai ne? Tiem, kas nav gatavi ieguldījumam uz mūžu, bet uz vienu vakaru gan noriskētu, Kinoblogeri piedāvā unikālu iespēju (un uz mūsu rēķina!) uz “Suicide Squad” pirmizrādi pārvēsties par… Hārliju Kvinnu vai Džokeru, ar make-up māksliniecies Janas Kozlovas palīdzību!

Tieši tā – jāsvin ne tikai dzīve, bet arī lielisku un gaidītu filmu pirmizrādes, tādēļ, ja esi Kinoblogeri un Cēsu alus piedāvā “Suicide Squad” pirmizrādi nācējs, esi drosmīgs un gatavs uz vienu vakaru pārtapt par potenciāli iemīļotās filmas varoni, kā arī tam, ka Tevi filmēs un fotografēs ne tikai pirms un pēc seansa, bet arī mājupceļā, tad piesakies!

Meklējam 3 Hārlijas un 3 Džokerus – raksti uz kinoblogeri (at) gmail.com, vēstules tematā norādot “Vēlos būt Hārlija!” vai “Vēlos būt Džokers”, ar izvēlētajiem kandidātiem mēs sazināsimies personīgi un iebrīfēsim par pārējo! Viss process norisināsies turpat k/t “Kino Citadele” pirms filmas seansa, make-up tiks veidots pēc augstāk redzamo bilžu parauga un tikai sejas zonai, izmantojot tikai augstākās kvalitātes kosmētiku.

Īpašais Kinoblogeri un Cēsu alus piedāvā “Suicide Squad” pirmizrādes seanss jau trešdien, 3. augustā, 18:20! Biļetes vēl ir: http://www.forumcinemas.lv/Event/301932/

Bet jau 2. augustā 19:00 iesildīsimies ar vienīgo “Batman: The Killing Joke” seansu uz lielā ekrāna Latvijā! Arī uz to biļetes vēl ir: http://ej.uz/killingjoke