Ziņas

Kinoblogeri tev uztetovēs “Suicide Squad” varoni. Pa īstam!

Vispirms - tikai mieru, paši Kinoblogeri jums neko netetovēs… Darīsim to kopā! Mūsu līdz šim pozitīvi trakākais un neprātīgākais projekts ir veltīts gaidītajai komiksfilmai "Suicide Squad", un tā ietvaros kopā ar Acme Film Latvia un Kaija Ink piedāvājam pieciem drosminiekiem saņemt pašiem savu "Pašnāvnieku vienības" tetovējumu!

05.07.2016

Tikai mieru, paši Kinoblogeri jums neko netetovēs… Darīsim to kopā! Bet visu pēc kārtas:

Kinoblogeri vienmēr ir par kaislīgu, visaptverošu un pozitīvi traku fanošanu par kino! Kurš vēl ir tik traks, lai uz Latviju vestu filmas, kuras citi neizrāda, jo tām “nav komercpotenciāla”? Kurš vēl ir tik traks, lai aizietu no labi apmaksātiem darbiem, lai rīkotu filmu seansus, veidotu blogu un darītu to, kas patīk pašiem un citiem? Kurš vēl ir tik traks, lai rīkotu klasisko filmu seansus (“…tās taču var mājās noskatīties!”), kuri savāc pilnas zāles? Pienācis laiks mūsu līdz šim trakākajam projektam saistībā ar tikpat traku filmu:

“Pašnāvnieku vienība” ir viena no gada gaidītākajām filmām un ir pelnījusi īpašu attieksmi un īpašas aktivitātes, tādēļ Kinoblogeri kopā ar Acme Film Latvija un Kaija Ink pieciem kaislīgākajiem un pozitīvi trakākajiem filmas (varoņu, DC Comics) faniem piedāvā unikālu iespēju iemūžināt šo kaislību pavisam īstā tetovējumā, kuru jums uz mūsu rēķina (tas ir – bez maksas) veidos mākslinieks Mārtiņš Kaija! Un mēs vēl piemetīsim klāt divas biļetes uz #kinoblogeri pirmizrādi, kā arī unikālo seansa HarryMovieArt.com plakātu!

Kur ir “āķis”? Derēs tikai attēli, kas ir tieši saistīti ar filmu, – šis tomēr ir veltījums tieši “Suicide Squad”. Mēs jau esam atlasījuši iespējamos dizainus – no filmas varoņu personalizētajiem logotipiem (zemāk) līdz jūsu pašu personalizētajiem “Pašnāvnieku vienības” logotipiem (ģenerējiet savu te). Derēs arī jūsu pašu atrasts attēls ar kādu no filmas varoņiem (Betmens gan šoreiz iet secen), bet tas, kur tetovēt, cik lielu (8 x 10 cm robežās), cik krāsainu, un viss pārējais paliek jūsu ziņā. Process tiks iemūžināts un publicēts Kinoblogeru kanālos, kā arī parādīts uz lielākā ekrāna Baltijā pirms lielās “Suicide Squad” pirmizrādes šī gada 3. augustā!

Suicide Squad, Pašnāvnieku vienība

Kā pieteikties? Pavisam vienkārši – rakstiet pieteikumu uz kinoblogeri (at) gmail.com līdz 17. jūlijam (tetovēšanas posms no 18. līdz 31. jūlijam) kopā ar motivāciju, kāpēc tieši jūs esat pelnījuši “Suicide Squad” tetovējumu, neaizmirstot piemest klāt izvēlēto dizainu, un mēs ar jums sazināsimies un vienosimies par pārējo. Piedāvājums spēkā tikai drosmīgiem un pozitīvi trakiem kino skatītājiem, kuri jau sasnieguši 18 gadu vecumu, un mēs atstājam sev tiesības atteikt bez iemeslu paskaidrošanas.

Visbeidzot – piedāvāt kaut ko tik pozitīvi neprātīgu un ķiķinot skatīties uz to no malas būtu vienkārši gļēvi, tāpēc mēs savus tetovējumus jau uztaisījām, ko varat redzēt tālāk atrodamajā video anonsā! Tagad jūsu kārta:

Tiem, kam patīk “uzlīmējamie”, hennas u. tml. tetovējumi, – visu cieņu, bet kā jums liekas, kurš no “Suicide Squad” varoņiem sev liktu hennas tetovējumu? Nu ja, nu ja… Bet arī jums būs sava iespēja pozitīvi traki papriecāties uz filmas rēķina – sekojiet informācijai, jo šis ir tikai sākums! 

Īpašais “Kinoblogeri piedāvā” un Cēsu alus organizētais pirmizrādes seanss gada trakākajai komiksfilmai “Pašnāvnieku vienība” (“Suicide Squad”) jau 3. augustā SCAPE auditorijā!

Biļetes: DRĪZ!
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1689442304631953/