Ziņas

Ko kritiķi saka par Ridlija Skota “Marsieti”?

Toronto starptautiskajā kinofestivālā (http://tiff.net/), uz kuru mēs noteikti kādreiz aizbrauksim, savu pirmizrādi piedzīvoja Ridlja Skota jaunākā zinātniskās fantastikas filma "Marsietis" (The Martian), pēc populāras grāmatas un ar Metu Deimonu galvenajā lomā. Kādas atsauksmes no kino kritiķiem, kuri filmu jau noskatījās?

14.09.2015

Toronto starptautiskajā kinofestivālā (http://tiff.net/), uz kuru mēs noteikti kādreiz aizbrauksim, savu pirmizrādi piedzīvoja Ridlja Skota jaunākā zinātniskās fantastikas filma “Marsietis” (The Martian), pēc populāras grāmatas un ar Metu Deimonu galvenajā lomā.

Ridliju Skotu mūsdienās pieņemts pelt par slinkumu un autopilotu (un vismaz “The Counselor” un “Exodus: Gods and Kings” to tā kā apstiprina, par “Prometheus” vēl notiek karsti strīdi), bet pa īstam to nevienam darīt negribas, tādēļ pietiek Ridlijam saņemties un uzfilmēt kā minimums skatāmu filmu, tā kritiķi aplaudē, met gaisā kepkas un čurā karstu. Mūsu recenzijas (un arī seanss!) jau drīz, bet pagaidām – atsauksmes no aizjūras kolēgiem: