Ziņas

Pirmās atsauksmes par “Ātrs un bez Žēlastības 8”

Aizjūras kinopasākumā CinemaCon kinoteātru īpašniekiem un citām iesaistītajām personām negaidīti parādīja visu (!) "The Fate of the Furious" jeb "Ātrs un bez Žēlastības 8", kuru prezentēt atbrauca Vins Dīzels un pārējā komanda. Atsauksmes liecina, ka piektās daļas uzņemtais vektors ir stingrs - filma ir TIEŠI TAS, ko mēs no tās gaidām:

01.04.2017

Aizjūras kinopasākumā CinemaCon kinoteātru īpašniekiem un citām iesaistītajām personām negaidīti parādīja visu (!) “The Fate of the Furious” jeb “Ātrs un bez Žēlastības 8”, kuru prezentēt atbrauca Vins Dīzels un pārējā komanda. Baumo, ka Dīzels un The Rock preses tūrē tiek vadāti atsevišķās lidmašīnās (kosmosa kuģos), jo vienai slēgtai telpai testosterona tomēr esot par daudz… Tikmēr atsauksmes liecina, ka piektās daļas uzņemtais vektors ir stingrs – filma ir TIEŠI TAS, ko mēs no tās gaidām:

Skatieties “Ātrs un bez Žēlastības 8” īpašajā Kinoblogeri, UzKino un Cēsu alus piedāvātajā pirmizrādes seansā jau 12. aprīlī, bet visos Latvijas kinoteātros jau no 14. aprīļa!