Ziņas

Seansi, tiešraides, Netflix un citi jaunumi!

Tik daudz jaunumu, ka gribam ar jums neregulārā un brīvā raksta formā padalīties ar aktuālāko, kas notiek mūsu pasaulē - jo tas viss jau ir jums domāts! Turklāt priekšā ir sniega un puteņa pilnas brīvdienas - kādam kalns, bet mēs, protams, skatīsimies kino un saistītos materiālus.

15.01.2016

Tik daudz jaunumu, ka gribam ar jums neregulārā un brīvā raksta formā padalīties ar aktuālāko, kas notiek mūsu pasaulē – jo tas viss jau ir jums domāts! Turklāt priekšā ir sniega un puteņa pilnas brīvdienas – kādam kalns, bet mēs, protams, skatīsimies kino un saistītos materiālus:

Slēpes jāgatavo vasarā un otrādi, tapēc esam anonsējuši (dažus no) seansiem līdz pat Decembrim – ko ne, koncertus un teātra izrādes anonsē, vai mēs švakāki? Šogad seansi norisinās ar Cēsu alus atbalstu, tāpēc gaidiet daudzus gardus pārsteigumus (gan alkoholiskus, gan arī ne), un, lai nepalaistu garām pareizo seansu, droši piesakieties tiem mūsu Facebook lapā!

straume

“Kinoblogeri piedāvā” seansu stūrakmenis ir interesantas, izglītojošas un izklaidējošas prezentācijas pirms filmām, kuras gan rada nepieciešamo noskaņu, gan arī ļauj uzzināt daudz ko jaunu par gaidāmo filmu, tās žanru, aktieriem un veidotājiem. Pateicoties mūsu tehnoloģiju partnerim Latvijas Mobilais Telefons turpmāk tās nepazudīs vēstures putekļos, bet gan būs pieejamas interneta vietnē LMT Straume!

“Zvaigžņu kari: Spēks mostas”, “Pretīgais 8nieks”, “Purpura smaile”, “Sicario: Narkokarš”, “Everests” un daudzas citas prezentācijas jau gaida jūs – rīkojiet savus personīgos “Kinoblogeri piedāvā” seansus, mēs esam tikai par!

netflix

Netflix (& chill) ir klāt un uz palikšanu – par to, kā nevilties servisa (pagaidām ierobežotajā) piedāvājumā, mums ir garš un informatīvs dižraksts. Tāpat kā par to, kura godalgota seriāla pasaulē (un daļa no tiem tieši tagad ir legāli pieejami) notriekt visas brīvdienas. Šīs un arī nākamās.

Ne tikai Netflix – arī mūsu izlolotā kinoprojekta “Spektrs” filmas ir iespējams legāli noskatīties tiešsaistē, “Spektrs” Vimeo kanālā. Pērciet vai nomājiet, jūsu izvēle – jau šobrīd jūs gaida “Māmiņa” un “71. gads: Pēdējais kareivis”!

Tas, protams, nav viss – dažādās gatavības stadijās ir daudz (tiešām) un dažādi (tiešām) interesanti, aizraujoši un gluži vienkārši nebijuši kino projekti un pasākumi mūsu skatītājiem, tādēļ noteikti sekojiet mums sociālajos tīklos Facebook un Twitter, pierakstieties arī YouTube kanālam, kā arī biežāk apmeklējiet resursu Kinoblogeri.lv – tajā ir daudz recenziju par aktuālajām filmām, kā arī interesanti un informatīvi dižraksti, ko palasīt tumšajos (vai baltajos) ziemas vakaros. Turklāt Gemius blogu topā mēs masīvi zaudējām resursam FēnikssFun – don’t let them have all the fun…

Vienmēr jūsu –
Kinoblogeri