Ziņas

Spektrs II: atsauksmes par filmu “Nightcrawler” (2014)

Aktieris Džeiks Džilenhols pamazām, bet stabili pārvēršas par savas paaudzes vadošo aktieri - viņš arvien biežāk un biežāk atsakās no labi apmaksātām, bet tukšām lomām kases grāvējos, tā vietā ļaujoties radošiem eksperimentiem drosmīgos un izaicinošos projektos. Tieši tāds ir arī “Nightcrawler”, kurā Džeikam ir iespēja radoši izpausties pēc pilnas programmas.

11.11.2014

Aktieris Džeiks Džilenhols pamazām, bet stabili pārvēršas par savas paaudzes vadošo aktieri – sekojot Makonahija piemēram, viņš arvien biežāk un biežāk atsakās no labi apmaksātām, bet tukšām lomām kases grāvējos (“Persijas princis”?), tā vietā ļaujoties radošiem eksperimentiem drosmīgos un izaicinošos projektos. Tieši tāds ir arī “Nightcrawler”, kurā Džeikam ir iespēja radoši izpausties pēc pilnas programmas – kā nekā, viņš ir šīs filmas centrālā zvaigzne.

“Nakts reportieris” ir asinis stindzinoša krimināla rakstura drāma, kuras darbība risinās mūsdienu Losandželosas naksnīgajās ielās. Lū Blūms ir jauns, motivēts vīrietis, kurš, izmisīgi meklējot darbu, uzduras Losandželosas pagrīdes kriminālžurnālistikai un visām ar to saistītajām rūpēm, problēmām un azartam. Meklējot kārtējo sensacionālo stāstu, Lū pats kļūst par jaunākās sensācijas galveno varoni…

Spraigs, tumšs un nervus kutinošs trilleris par vienmēr aktuālu tēmu un ar harizmātisku antivaroni galvenajā lomā – šis gads ir bagāts ar film noir tradīciju turpinātājiem, un šis būs visspilgtākais no tiem!