Ziņas

Kinoprojekts “Spektrs” piedāvā filmu IZLASI Latvijas kinoteātros un citās kino izrādīšanas vieās!

Izcils un neordinārs kino nevar eksistēt tikai kinofestivālu ietvaros, tādēļ “Spektrs” piedāvā IZLASI - īpaši atlasītas savas un partneru filmas, kuras ierobežotā seansu skaitā būs skatāmas Latvijas kinoteātros un citās kino izrādīšanas vietās (āra kino, koncertzāles, mūzikas festivāli un ne tikai) visa gada garumā.

30.05.2016

Kinoprojekts “Spektrs” radīts, lai Latvijas kino skatītājiem piedāvātu atšķirīgu un īpašu kino, kuru bieži vien neatrast kinoteātru repertuāros. Kino, kurš paliek atmiņā, liek domāt un izraisa visdažādākās sajūtas – no dusmām un asarām līdz emocionālam orgasmam – bet vienmēr būs prātā paliekošs un pēcgaršu raisošs!

Šāds kino nevar eksistēt tikai kinofestivālu ietvaros, tādēļ “Spektrs” piedāvā IZLASI – īpaši atlasītas savas un partneru filmas, kuras ierobežotā seansu skaitā būs skatāmas Latvijas kinoteātros un citās kino izrādīšanas vietās (āra kino, koncertzāles, mūzikas festivāli un ne tikai) visa gada garumā.

Aktuālākās filmas, kuras iespējams noskatīties ierobežotā seansu skaitā, ir:
RAGANA (“The Witch”), seansi k/t “Kino Citadele”;
ANOMALISA (“Anomalisa”), seansi k/t “Kino Citadele” un Kino Bize;
– kā arī skatītāju jau iecienītās SKAĻĀK PAR SPRĀDZIENIEM (“Louder Than Bombs”), MEŽONĪGIE STĀSTI (“Wild Tales”), KAS NOTIEK KRĒSLĀ (“What We Do in the Shadows”), BAISĀS PASAKAS (“Tale of Tales”) un citas!

Ar piedāvātajām filmām, seansu datumiem un laikiem var iepazīties projekta mājaslapā, sadaļā IZLASE: http://kinospektrs.lv/sadala/izlase/

Šovasar kinoprojekta “Spektrs” filmas ne tikai kinoteātros – meklējiet tās Spīķeru brīvdabas seansos, Cafe Film Noir repertuārā, festivāla Positivus kino teltī, Latgales koncertzālē GORS, Kuldīgas Goldingen Knight Cinema un citos pasākumos, kā arī īpašā bezmaksas nakts dubultseansā fon Stricka villas pagalmā Rīgā, 17. Jūnija vakarā!