Ziņas

“Spektrs” kino gardēžu vakari naktsklubā “Kaļķu vārti”!

Izcilu filmu baudīšana netradicionālā, no kinoteātra atšķirīgā atmosfērā ir aktuālākais trends kino pasaulē, tādēļ naktsklubs “Kaļķu Vārti” kopā ar kinoprojektu “Spektrs” aicina visus kino gardēžus nestandarta un nepiespiestā atmosfērā baudīt izcilu 10 filmu programmu, īpašas uzkodas un gardus kokteiļus!

06.03.2016

Izcilu filmu baudīšana netradicionālā, no kinoteātra atšķirīgā atmosfērā ir aktuālākais trends kino pasaulē, tādēļ naktsklubs “Kaļķu Vārti” kopā ar kinoprojektu “Spektrs” aicina visus kino gardēžus nestandarta un nepiespiestā atmosfērā baudīt izcilu 10 filmu programmu, īpašas uzkodas un gardus kokteiļus!

Naktsklubs “Kaļķu vārti” jau izsenis piedāvā saviem klientiem izsmalcinātas izklaides iespējas, vai tās būtu dejas, vai restorāns, vai arī citi piedāvājumi, un vienmēr meklē jaunus veidus, kā patīkami pārsteigt savus klientus. Bet kinoprojekta “Spektrs” misija un pārliecība ir ideja, ka kino vienmēr ir notikums, un jābauda ar papildus pievienoto vērtību, arī ārpus kinoteātra zāles, tapēc šī sadarbība ir ļoti organiska un vienam otru papildinoša – tā projekta organizatori.

Filmu izlase neatstās vienaldzīgu nevienu kinomānu, kino baudītāju un kino gardēdi – jūsu uzmanībai tikai labākās, apbalvotākās un vienkārši mīlētākās filmas – pērnā gada balvu laureāte “Viktorija”, nepiesātināmais “Volstrītas vilks”, smalkais “Mākslinieks”, skarbais un stilīgais “Draivs”, apetīti uzdzenošie “Šefs” un “Adams Džounss”, emocionālie “Mežonīgie stāsti”, romantiskās “Pusnakts Parīzē” un “Izdzīvos tikai mīlētāji”, kā arī  vienkārši histēriski smieklīgā vampīrkomēdija “Kas notiek krēslā”!

Īpašiem vakariem – īpašas uzkodas, un pie filmām varēsiet baudīt ne tikai kokteiļus, kurus jums sagatavos “Kaļķu vārtu” bārmeņi, bet arī īpašas, šo filmu cienīgas uzkodas – kvinojas, garneļu, griķu un rīsu čipsus, kuri kopā ar mērcēm būs pieejami baudīšanai filmu laikā, un arī pēc tām. Ieejas maksa kino-gardēžu vakariem ir ļoti demokrātiska – 3 eur no cilvēka, pie tam biļetes cenā jau ir iekļauts kokteilis vai kāda no īpašajām uzkodām!

Victoria5. Marts
“Viktorija” (“Victoria”)
TREILERIS | FACEBOOK PASĀKUMS

Vācija, 2015. 140 min.
Režisors: Sebastian Schipper
Lomās: Laia Costa, Frederick Lau

VIKTORIJA ir vienā dinamiskā kadrā nofilmēts stāsts par Berlīni, naktsdzīvi un trakulīgu piedzīvojumu, kurš drastiski maina kādas jaunas spānietes dzīvi. Vienā kadrā? Jā, režisors operatoram licis saviem varoņiem ielās, klubā, dzīvokļos un uz jumtiem sekot 2 stundas bez apstājas, kas skatītājam rada unikālu klātesamības pieredzi! Vecuma ierobežojums: 16+

Wild Tales12. Marts
“Mežonīgie stāsti” (“Wild Tales”)
TREILERIS | FACEBOOK PASĀKUMS

Negodīgums, netaisnība un pasaules ritējums var pakļaut mūs stresam… līdz eksplodējam. Šī filma ir par cilvēkiem, kuri eksplodē – bieži vien skaisti, emocionāli un tik ļoti, ļoti cilvēcīgi!

Ovācijas Kannās, kritiķu un skatītāju sajūsmas, gandrīz Oskars un īsteni dienvidniecisks temperaments – tas viss par argentīniešu antoloģiju “Wild Tales” (Relatos salvajes).

Filma argentīniešu valodā ar subtitriem latviešu/krievu valodās. Vecuma ierobežojums: 16+

Only Lovers Left Alive19. Marts
“Izdzīvo tikai mīlētāji”
TREILERIS | FACEBOOK PASĀKUMS

Ādams, “underground” mūziķis, dzīvo pelēcīgajā Detroitā, dienās neiziedams no mājas un slīgdams dziļā depresijā, līdz pie viņa ierodas Ieva, dzīvespriecīga un noslēpumaina būtne. Viņu mīlasstāts ir risinājies jau vairākus gadsimtus, taču viņu kaislīgās attiecības apdraud Ievas jaunākā māsa…

Galvenās lomas filmā atveido Toms Hidlstons, Tilda Svintone un Mia Vasikovska. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu/krievu valodās. Vecuma ierobežojums: 16+ 

Chef26. Marts
“Šefpavārs uz riteņiem” (“Chef”)
TREILERIS | FACEBOOK PASĀKUMS

Karls, apdāvināts pavārs, strādā Losandželosas restorānā un nebaidās eksperimentēt, kas nepatīk restorāna īpašniekam. Kad nākas izšķirties starp stabilu darbu un iespējām radīt izcilus un unikālus ēdienus, Karls nespēj nodot savu profesiju un drīz vien tiek atlaists. Ar dēla palīdzību viņš sociālajos tīklos gūst lielu popularitāti un turpmākos panākumus jau var balstīt uz to, ko pieprot vislabāk – gardēžu apbrīnotu ēdienu gatavošanu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Vecuma ierobežojums: 16+