Ziņas

Spektrs V: skatītāju atsauksmes par “Sabrukums” (“Demolition”)

Turpinot veiksmīgo sadarbību ar režisoru Jean-Marc Vallée un aktrieri Džeiku Gilenhālu, šoreiz viņu svaigākā kopdarba “Sabrukums” (“Demolition”) pirmizrāde kinofestivālā "Spektrs"! Bet ko skatītāji saka par filmu? Izklausās, ka Jean-Marc Vallée un Džeiks Gilenhāls ir pārbaudītas vērtības:

13.04.2016

Nākamais festivāla seanss sestdien, 20:00!
Biļetes te:https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/240762/

Turpinot veiksmīgo sadarbību ar režisoru Jean-Marc Vallée (festivālā iepriekš notika viņa “Dallas Buyers Club” un “Wild” Latvijas pirmizrādes) un aktrieri Džeiku Gilenhālu (attiecīgi “Enemy” un “Nightcrawler”), šoreiz viņu svaigākā kopdarba “Sabrukums” (“Demolition”) pirmizrāde kinofestivālā “Spektrs” – ļoti gaidām!

Deiviss, veiksmīgs investīciju baņķieris, piedzīvo krīzi pēc sievas traģiskās bojāejas auto katastrofā. Pēc vienas sūdzību vēstules tirdzniecības automātu firmai Deiviss turpina rakstīt jaunas, atklājot pārsteidzošas personiskās atklāsmes. Klientu apkalpošanas pārstāve Karena saredz vēstulēs pašas emocionālās un finansiālās problēmas. Starp abiem izveidojas neparasta draudzība. Ar Karenas un viņas dēla palīdzību Deiviss sāk veidot jaunu dzīvi, no sākuma sagraujot savu iepriekšējo…

Bet ko skatītāji saka par filmu? Izklausās, ka Jean-Marc Vallée un Džeiks Gilenhāls ir pārbaudītas vērtības: