Ziņas

Trīs lietas – labas lietas: “Angel Has Fallen” tuvojas!

Labas ziņas - trešā daļa būs! Tālākais jums jau ir zināms - mūs gaida daudz šaušanas, daudz duršanas un daudz "nameless" ļaundaru likvidācijas. Kā labi tika noradīts sīkvelā, "they should've brought more men" - gaidām pievedumu, "Angel Has Fallen" piezemēsies 2018. gadā!

11.01.2017

Vēlmē nedaudz atiet no ierastajām Ziemassvētku tradīcijām, šogad visu rosolu izbēru pa zemi (līdz ar sevi pašu), eglīte jau laikus devās taisnā ceļā uz krāsni (ar zariem pa priekšu), bet Džons Makleins pastūmās sākumā Džonam Matriksam (episkajā Kinoblogeru seansā), bet tad arī Džerarda Batlera atveidotajam Maikam Beningam pagaidām diloģijā “Olympus Has Fallen” / “London Has Fallen”. Jo dažādībai jābūt. Tiem, kas šajā prieka vilcienā ir kopā ar mani, ir labas ziņas – trešā daļa būs!

Par spīti savai visai apšaubāmajai kvalitātei (un par labu – augstajam t.s. “entertainment” līmenim) abas iepriekšminētās filmas pasaulē ienesa tīri labu naudiņu (summāri virs 300 milj. USD), kas, piekritīsiet, vairāk liecina par to, cik ļoti esam sailgojušies pēc “vecā labā” Brūsa Vilisa vai kaut vai Džeisona Stethema tipa filmām un ka esam gatavi ēst būtībā jebko (t.i., Batleru). Tāpat domā arī pats Batlers, tādēļ turpinās rakt šo rūdu, kamēr tā nebeigsies, un jau 2018. gadā mūs gaida… “Angel Has Fallen”!

Kritušie eņģeļi? Brutāls, bezkompromisu reliģiskais “action”, kur Maiks Benings viņsaulē aizsargā prezidentu no dēmoniem un kritušajiem eņģeļiem? Izklausās satriecoši, bet pagaidām vēl ne – par “Angel” tiek dēvēta ASV prezidenta lidmašīna, bet pārējo mēs (un Batlers) jau esam redzējuši filmā “Air Force One”… Paplosījies Londonā, Batlers/Benings atgriežas garlaicīgajā Vašingtonā, bet šoreiz pats kļūst par teroristu mērķi (“Ha-hā!” sauc prezidents) un pelnīti, jo visi tie simti nogalināto korejiešu un arābu no iepriekšējām sērijām alkst atriebības!

Tālākais jums jau ir zināms – mūs gaida daudz šaušanas, daudz duršanas un daudz “nameless” ļaundaru likvidācijas. Kā labi tika norādīts sīkvelā, “they should’ve brought more men” – gaidām pievedumu, “Angel Has Fallen” piezemēsies 2018. gadā!