Kino Kulta seansi

“Kino Kults” un “Acme Film Latvija” ielūdz uz “The Great Gatsby”!

Šajā drūmajā laikā ielūdzam jūs aizmirsties pagājušā gadsimta 20. gados kopā ar "Lielo Getsbiju"!

14.10.2020

“Kino Kults”, “Acme Film Latvija” un k/t “Kino Citadele” ielūdz uz krāšņāko ballīti kopā ar Leonardo Dikaprio “The Great Gatsby” īpašajos seansos!

Biļetes pieejamas: kinokults.lv/gatsby

1922. gada pavasarī Ņujorkā, kur valda vaļīgas tikumības normas, dzirkstī džezs un noteicēji ir nelegālā alkohola karaļi, ierodas topošais rakstnieks Niks Karavejs. Dzenoties pēc sava amerikāņu sapņa, Niks apmetas kaimiņos noslēpumainam miljonāram Džejam Getsbijam, kurš mīl rīkot greznas viesības. Turpat netālu mīt arī Nika māsīca Dēzija ar savu vīru – aristokrātu Tomu Bjūkenanu. Tā Niks tiek ievilkts bagātnieku dzīvē, iepazīstot viņu ilūzijas, mīlestību un nodevību. Būdams liecinieks šajā pasaulē notiekošajam, viņš raksta stāstu par neiespējamu mīlestību, sekošanu sapņiem un neizsakāmu traģēdiju, kas atspoguļo moderno pasauli un tās tikumus.

Šajos drūmajos laikos visi esam pelnījuši nedaudz spīguļojoša, neprātīga prieka un romantiskas drāmas, vai ne? Šādu ballīti ir gatavs uzrīkot Džejs Getsbijs režisora Baza Lurmena veidotajā F. Skota Ficdžeralda leģendārā romāna ekranizācijā. Šampanietis plūdīs, Dikaprio un Kerija Maligana smaidīs, aiz stūra mīlētājus gaidīs briesmas – burvīga iespēja aizmirsties pagājušā gadsimta 20. gados.

Seansi:
– 18. oktobrī ISENSE zālē
– 22. oktobrī ISENSE zālē
– 3. novembrī ISENSE zālē