Dižraksti

Viss, ko jūs vēlējāties zināt par “Zvaigžņu kari: Spēks mostas”!

"Zvaigžņu kari: Spēks mostas" ir ārā, un uzdeva daudz vairāk jautājumu, kā atbildēja. Bet pacentās interneta komūna: Kuras slavenības ir paslēpušās filmā? Ko mēs neredzējām, bet gribam redzēt? Kurš aktieris jau ir lasījis "Episode VIII" scenāriju? Lieki teikt, ka tiem, kas filmu nav redzējuši, TĀLĀK NAV JĀLASA.

19.12.2015

“Zvaigžņu kari: Spēks mostas” ir ārā, un uzdeva daudz vairāk jautājumu, kā atbildēja. Bet pacentās interneta komūna: Kuras slavenības ir paslēpušās filmā? Ko mēs neredzējām, bet gribam redzēt? Kurš aktieris jau ir lasījis “Episode VIII” scenāriju? Visbeidzot, kas jādara, lai dabūtu lomu JJ Abrams filmā? Lieki teikt, ka tiem, kas filmu nav redzējuši, TĀLĀK NAV JĀLASA:

Žurnāls “Empire” ir apkopojis VISU filmas uzņemšanas vēsturi – no sākta gala līdz vakardienai. Ir vērts palasīt. Bet te – ne tik īss 14 punktu kopsavilkums visam, ko mēs uzzinājām no “The Force Awakens”, un kā tas ietekmēs “Zvaigžņu karus” nākotnē. Spoileru izlase, ja gribat to tā nosaukt.

Daudzas lietas (notikumus, varoņus) filmā parādīja, bet tomēr nepaskaidroja – taču ir iespēja uzzināt, kas aiz tām slēpjas, šajā rakstā par to. Bet šīm 6 lietām bija jānotiek, taču tās nenotika… uz labu, vai arī ne. Izmaiņu klāsts ir daudz garāks, un padziļinātāk par to šajā rakstā“The Force Awakens” ir filma, kura tapa montāžā, tapēc te aprakstītas 20 izgrieztās ainas – dažas no tām noteikti redzēsim mājas video relīzē, bet dažas neredzēsim nekad.

Interesanta detaļa, kura ir daudz būtiskāka, kā tai pievērš uzmanību – visi Stormtrooper’i vairs nav kloni… Kapēc R2D2 “pamodās” tikai filmas beigās, nevis sākumā, un neatbrīvoja mūsu varoņus no daudziem nepatīkamiem pārdzīvojumiem? Atbild JJ Abrams.

The Force Awakens

Jaunā filmas zvaigzne Daisy Ridley jau ir lasījusi “Episode VIII” scenāriju, kurš esot… lai to uzzinātu, būs jāizlasa šī Variety intervija. Cilvēks ar specifisko seju, Kylo Ren jeb aktieris Adam Driver – no kurienes tu tāds? Skarba bērnība, dienests armijā, bet tagad “Zvaigžņu kari” – lieliska intervija!

Kas tur ar tām Daniela Kreiga lietām, vai viņš tiešām ir filmā? Jā, ir gan – un te par to, kur viņu meklēt. Kā izrādās, lai dabūtu lomu JJ Abrams filmā, pietiek… pazīt JJ Abrams. To spilgti redzējām arī filmā (Greg Grunberg? Miles?), to apstiprina arī šis raksts. Bet ta arī visi filmas cameo (kopskaitā virs 20), jo radu būšana un tā. Ne tikai Kreigs – filmā ir arī Frenks Ozs (Joda), Evans Makgregors un pat Aleks Giness! Kā tā? Lūk, šitā!

The Force Awakens

Kā veidoja filmas specefektus (vairāk kā 2400 kadru ar efektiem) uzzināsiet šajā rakstā.

Vienmēr interesanti uzzināt – un apskatīties – kā tad tas viss varēja izskatīties. Grāmata “The Art of Star Wars: The Force Awakens” tieši tam arī domāta, bet šis Wired raksts ļauj ielūkoties grāmatā, to akli nepērkot.

Spekulācijas par tēmu, ko filmas varoņi iesāks tālāk.

Un, visbeidzot, detalizēta filmas pēdējo minūšu analīze. Bet kas tālāk?

RAKSTS TIKS PAPILDINĀTS

ps. Bet kā pareizi skatīties “Zvaigžņu karus”? Atbild filmas autori, aktieri un citi iesaistītie!