Kinoblogeri runā

Ar sviestmaizēm

Kinoblogeri atgriežās ar jaunu, uzlabotu, pārsteidzošu un uzspēlētu 2. sezonu!

26.01.2014

Jauns gads, jauna “Kinoblogeri runā” sezona – šogad esam ņēmuši vērā Jūsu vēlmes un komentārus (ne visus, bet jau progress), tapēc mazāk fokusēsimies uz izteiktu gīkismu (lai gan kur tad bez tā…), bet vairāk par to, kas interesē Jūs – svaigi un aktuāli kino jaunumi, ko un kapēc skatīties kinoteātros. Protams, ka neiztiks arī bez uzspēlētā humora (čau, Jambo!) un apburošās Leldes smiekliem!

Šoreiz raidījumā:
Beidzot Leldes leģendārie sendviči (nepagāja ne sezona)!

=== Ziņas:
– “Batman vs. Superman” pārcelts uz 2016. gadu. Kas, kā, kapēc? Kinoblogeri cenšas noskaidrot iemeslus, bet kā tajā visā ir iesaistīta Dženifera Gārnere?

– Leģendārais Nīls Geimens (“Amerikāņu Dievus” visi lasīja?), viņa ne mazāk leģendārais komikss “Sandman” un tā ekranizācija – pie kuras ķēries drīzumā noteikti leģendārais Džozefs Gordons-Levits! 2/3 no Kinoblogeriem krīt ekstāzē!

=== Dižtēma:
Bandītkino tēma ir pārņēmusi Latvijas un nu jau arī Baltijas kino – no Artūra Duboka nerealizētā sīkvela līdz Rūdolfa Minga Talsu grāvējam līdz lietuviešu šoreiz bez ironijas grāvējam “Redirected”, Kinoblogeriem ir viedoklis par tiem visiem!

=== Jaunumi kinoteātros:
– “Es, Frankenšteins” – Ārons Ekharts mēģina sevi jaunā tēlā. Vai ir izdevies?
– “12 Verdzības Gadi” ir viens no Oskaru favorītiem. Kinoblogeri skaidro, kāpēc;
– “Amerikāņu Afēra” ir vēl viens Oskaru favorīts, un arī šeit Kinoblogeriem ir, ko teikt!

Paldies, un līdz nākamajai reizei!