Kinoblogeri runā

Pilots

Jaunākais raidījums Latvijas internetos!

27.01.2013

“Kinoblogeri runā” ir jauns, neregulārs, izklaidējošs kino-diskusiju raidījums no cilvēkiem, kuri izveidoja “Kinoblogeri piedāvā” seansus!

Raidījuma mērķis – nevis informēt, bet gan rosināt diskusiju (gan kinoblogeru, gan kinoskatītāju vidū) par pēdējā laika aktuālākajiem, svarīgākajiem vai vienkārši interesantākajiem kino jaunumiem, ar kuriem Jūs varat iepazīties, sekojot saitēm zemāk.

Pats raidījums, tā formāts, saturs un izpildījums ir nemitīgā procesā, tāpēc būsim ļoti pateicīgi ikvienam par konstruktīviem komentāriem un vienkārši ieteikumiem (haters – fuck off). Ak jā, raidījumā ir nenormatīva leksika, pašu izdomāti jaunvārdi un muļķīgi joki, tādēļ Augustam iesakam to skatīties uz austiņām! 🙂

Šoreiz raidījumā:

1) Oskaru nominācijas – taisnīgi vai netaisnīgi. Kinoblogeri dalās ar savām pārdomām par nominantiem un par “Oskariem” kopumā

2) “A Good Day to Die Hard” saņem R-reitingu (“bērniem līdz 17 neiesakām”). Kinoblogeri diskutē par to, vai un kā šis reitings ietekmēs gaidāmo filmu.

3) “Zvaigžņu Karu” nākamās sērijas ir pēdējo nedēļu aktuālākais temats un būs tāds vēl ļoti ilgu laiku (līdz 2015. gadam, kā minimums). Kinoblogeri uzsāk šo tematu, kuram noteikti pieskarsies vēl nākamajos raidījumos!

4) S.H.I.E.L.D. TV seriāls. Pilotu režisē Džoss Vīdons, kurš no seriāliem tomēr kaut ko saprot (khm “Bafija”, khm “Firefly”). Kinoblogeri diskutē par supervaroņu TV seriāliem, un nedaudz arī par “Misfits”.

5) “Jurassic Park 4” iekš 3D, “Gremlinu” rīmeiks – Spīlbergs izpārdod visus Amblin arhīvus! Kinoblogeri diskutē par to, vai mums vajag vienu (varbūt), otru (nē) un vai globāli turpinājumi un rīmeiki ir ļaunums… vai labums?

Paldies, ar sveicieniem –
Jūsu #kinoblogeri

Sergejs Timoņins, Kinokults.lv
Sergejs Musatovs, Kinocast.lv
Raivis Žvagiņš, Lelde Veidemane, Uldis Burkevics, Nofilmets.lv
Ģirts Luste, KinoTeikumi.lv
Mareks Smilga, KinomMovies.com