Kino Kulta seansi

American Hustle

26.01.2014

Janvāris Holivudā skaitās “tukšais” mēnesis, kad iznāk tikai šaubīgi vai pārcelti projekti – muļķības, tapēc Janvāri izmantosim, lai skatītos pērnā gada nogales šedevrus, topošos un esošos prestižu balvu laureātus. Tādus, kā Deivida O. Rasela jaunāko meistardarbu “Amerikāņu Afēra”!

Ir 1978. gads. Uzņēmējs un veikls blēdis Ērvings Rozenfelds kādā ballītē iepazīstas ar striptīza dejotāju Sidniju Proseri. Drīz vien abi kļūst par mīlniekiem, un Sidnija iesaistās Ērvinga afērās, uzdodoties par britu aristokrāti. Izmanīgais FIB aģents Ričijs pieķer abus afēristus un piespiež sadarboties, lai atmaskotu citu krāpnieku shēmas…

“Amerikāņu afēra” ir skatītāju un kritiķu augsti novērtēts kinodarbs – filma jau saņēmusi trīs “Zelta Globusus” (no septiņām nominācijām), apburošajām Eimijai Adamsai un Dženiferai Lourensai, kā arī kā gada labākā komēdija, un nav ne mazāko šaubu, ka arī no “Oskariem” tukšām rokām nepārnāks. Bez dāmām filmā redzēsim arī Kristianu Beilu, Bredliju Kūperu, Džeremiju Reneru un Robertu Deniro!

Bet pirms filmas ļausimies Raivja Žvagiņa (Nofilmets.lv) izklaidējošajai lekcijai par krāpšanām kino un dzīvē (bet ne mūsu seansos), kā arī neizpaliks konkurss ar vērtīgām balvām no mūsu lieldraugiem LieliskaDāvana.lv un CoffeeInn! Un kur tad “Kinoblogeri piedāvā” seanss bez HarryMovieArt.com plakāta – tas būs un tas ir lielisks!

Tapēc, pat ja filmu jau esat redzējuši, tāpat aicinām to kopā noskatīties uz lielā ekrāna – kā filmas autori to ir iecerējuši. Šajā afērā zaudētāju nav – gaidām Jūs ciemos jau šī gada 24. Janvārī, 19:00, k/t Kino Citadele 12. Auditorijā!