Kino Kulta seansi

Cornetto triloģijas pasākums

16.09.2013

Prezentācija

Sveiciens no Edgara Raita

Apraksts

Tā kā ģeniālā britu komēdiju režisora Edgara Raita (“Spaced”, “Shaun of the Dead”, “Hot Fuzz”) jaunāko un reizē arī Cornetto triloģijas noslēdzošo filmu “The World’s End” Latvijā neizrādīs, Kinoblogeriem nekas cits neatliek, kā mobilizēties un savākties kaut vai prezentācijas dēļ – citādi sanāk, ka par velti to gatavojām?

Kas tad ir paredzēts programmā? Satriecoša, smieklīga, pamācoša un dzīves jēgu skaidrojoša prezentācija no Edgara Raita fana Nr.1 Latvijā, Sergeja Musatova (@moosatov) no bloga Kinocast.lv (fans Nr.2 arī drīkst ierasties)! Neiztiks arī bez tradicionālā konkursa (kurā triumfēs Raita, Pega un Frosta daiļrades cienītāji) ar absolūti ekskluzīvām balvām. Kā arī prezentāciju papildinās pilnmetrāžas audiovizuālais materiāls – brīdinam, ka šoreiz tikai angļu valodā, bez subtitriem (ak, vai).

Alus! Tā kā galvenā “The World’s End” intriga (un, ja tā padomā, tad arī visa mūsu dzīve) griežas ap alu, tad pirms pasākuma par jautrību būs parūpējies Cēsu alus! Pietiks visiem! Savukārt konkursā būs iespēja vinnēt ekskluzīvus ielūgumus uz alus degustāciju no “Lieliskā Dāvana”!

Tvīti