Kino Kulta seansi

“Kino Kults” un “Splendid Palace” ielūdz uz “Drive”

Kino Kults un kino "Splendid Palace" ielūdz vēlreiz uz lielā ekrāna izbaudīt filmu, kas zibenīgi kļuva par kulta klasiku - režisora Nikolasa Vindinga Refna sapņaino un brutālo odu Losandželosai, naktij un tās braucējiem "Draivs" (Drive).

13.09.2020

Kino Kults un kino “Splendid Palace” ielūdz vēlreiz uz lielā ekrāna izbaudīt filmu, kas zibenīgi kļuva par kulta klasiku – režisora Nikolasa Vindinga Refna sapņaino un brutālo odu Losandželosai, naktij un tās braucējiem “Draivs” (Drive).

Noslēpumains sacīkšu braucējs – dienas laikā viņš izpilda pārgalvīgus kaskadiera trikus Holivudas filmu uzņemšanas laukumos, bet naktīs riskē ar dzīvību vedot noziedzniekus prom no noziegumu vietām. Satikšanās ar noslēpumainu svešinieci pilnībā maina braucēja dzīvi – pār viņa galvu tiek izsludināta atlīdzība, un, lai paliktu dzīvam, viņam būs jāliek lietā visas savas braukšanas prasmes…

Dāņu režisora Nikolasa Vindinga Refna 2011. gadā iznākušais krimināltrilleris neapšaubāmi ir viena no pēdējās desmitgades absolūti stilīgākajām filmām – stāsts par nerunīgo šoferi kaskadieri, kurš nakts stundās piestrādā kā automašīnu vadītājs noziedzniekiem, neaizmirstamās naksnīgās neona krāsās iekrāsoja Losandželosas ielas un mūsu pleilistes papildināja ar fantastiskām pavadošajām dziesmām, ko klausāmies vēl šodien.

Pirms seansa ievadvārdi no “Kino Kulta”!

Biļetes pieejamas: kinokults.lv/drive-splendid