Kino Kulta seansi

Elysium

Nīla Blomkempa jaunāko filmu mēs gaidījām precīzi no brīža, kad beidzās "District 9" beigu titri (ceram, ka tos visi skatās - respect, yo!), jo tik svaigs, tiešs un, galvenais, patiess skatījums uz kinofantastiku sen nebija pieredzēts.

29.07.2013

Nīla Blomkempa jaunāko filmu mēs gaidījām precīzi no brīža, kad beidzās „District 9” beigu titri (ceram, ka tos visi skatās – respect, yo!), jo tik svaigs, tiešs un, galvenais, patiess skatījums uz kinofantastiku sen nebija pieredzēts. Bet, tā kā mums šis ir „lielais kinofantastikas gads” (c), tad klāt ir arī Blomkemps ar savu jaunāko projektu „Elysium”!

Pie kura šoreiz ir piesaistīti jaudīgākie Holivudas spēki – redzot, uz ko šis Dienvidāfrikas izcelsmes režisors/specefektu guru ir spējīgs ar fantastikai niecīgu budžetu (mēs joprojām par „District 9”), studija Sony Pictures atvēra tam bezlimita kredītu, kuru Nīls ar lielāko prieku arī izmantoja, jo Mets Deimons, Džodija Fostere un paša Blomkempa mīlulis Šarlto Koplejs (jauns ikonisks antivaronis ir dzimis!) atstādā savus honorārus līdz pēdējam centam, bet no nākotnes tehnikas, ieročiem un citiem rīkiem vienkārši aizrauj elpu!

Un, protams, būs arī par ko padomāt (un parunāt), citādi jau šis nebūtu „District 9” idejiskais turpinājums. Ticiet mums – mēs jau pārbaudījām!

Kā saprotat, tad šī nu ir tā filma, kuru laist garām nedrīkst nekādā gadījumā, tādēļ aicinām Jūs to noskatīties pirmajiem – tiekamies šī gada 8. Augustā, 18:30, k/t Kino Citadele, 11. Auditorijā! Biļetes jau ir pārdošanā: