Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, LMT, “Acme Film” un “Cēsu alus” aicina uz “Godzilla: King of the Monsters”!

“Kino Kults”, “Acme Film”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” aicina uz audienci pie viņa karaliskās monstru augstības filmā “Godzilla: King of the Monsters”!

24.05.2019

“Kino Kults”, “Acme Film”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” aicina uz audienci pie viņa karaliskās monstru augstības filmā “Godzilla: King of the Monsters”!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/kk-godzilla

Holivuda nav no pacietīgākajām vietām — ja tā kaut ko grib, tad parasti tā to grib tūlīt, lai tur vai kas. Viens interesants izņēmums šajā ziņā ir studija “Legendary”, kas savu megaizmēru monstru pasauli “MonsterVerse” būvē pacietīgi un nesteidzoties. Tā nu šogad mūs beidzot gaida atkalsatikšanās ar mūsu vismīļāko milzu reptili Godzillu, kuru šajā monstru pasaulē pirmoreiz satikām pirms pieciem gadiem Gareta Edvardsa filmā “Godzilla”. Bet uz jauno randiņu Godzilla ir paķēris līdzi arī iespaidīgu izmēru draugus (un naidniekus), tostarp fanu mīluli Motru…

Virs zemes atkal ir parādījušās gigantisku briesmoņu sugas, kuru eksistence tika uzskatīta par mītu. Kriptozooloģijas aģentūras “Monarhs” darbinieki varonīgi cenšas savaldīt milzīgos plēsējus – vareno Godzillu, Motru, Rodanu un Godzillas lielāko ienaidnieku – trīsgalvaino karali Gidoru. Taču, kad šie aizvēsturiskie milži uzsāk savstarpēju cīņu par dominanci, cilvēcei atliek vien pakāpties malā un cerēt uz izdzīvošanu.

Trešajai filmai “MonsterVerse” pasaulē (tajā ietilpst arī 2017. gadā iznākusī “Kong: Skull Island”) ir arī trešais režisors — “Godzilla: King of the Monsters” virsvadība tika uzticēta Maiklam Dohertijam. Līdz šim viņš kā režisors galvenokārt ir darbojies šausmu kino lauciņā (“Krampus”, “Trick ‘r Treat”), un jādomā, ka šīs prasmes viņam būs lieti noderējušas arī darbā ar Godzillu. Talkā viņam nāks vairāki aktieri, kuru tēlus iepazinām jau pirmajā filmā (Sallija Hokinsa, Deivids Streterns un Kens Vatanabe), kā arī šai franšīzei jaunas sejas — Vera Farmiga (“The Conjuring”, “Bates Motel”), Kails Čendlers (“The Wolf of Wall Street”, “Super 8”) un Millija Bobija Brauna (“Stranger Things”).

Bet būsim godīgi — kādi tur vēl cilvēciņi, ja stāsta centrā ir Godzilla! Sagaidām kārtīgus “kaiju” cīniņus, kas ļaudīm liks mukt malā, ka tikai nesamin! Un pēc šī jandāliņa nākamais ilgi vairs nebūs jāgaida, jo jau pēc gada notiks ilgi gaidītā Godzillas un Karaļa Konga sadursme…

Bet visam savs laiks — gaidām jūs uz īpašo filmas “Godzilla: King of the Monsters” seansu 28. maijā plkst. 18.30 k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā! No 29. maija arī īpašie “Noskaties pirmais” seansi k/t repertuārā.

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/kk-godzilla 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/2208294805926611/