Kino Kulta seansi

Gone Girl

23.09.2014

Patiesībā vajadzētu pietikt ar Deivida Finčera (“Fight Club”, “The Social Network”) vārdu vien, lai nepacietīgu gaidu pilnas skatītāju masas straumēm vien plūstu uz kinoteātru zālem vērot šī savdabīgā režisora kārtējo veikumu. Ja nu tomēr kādu vēl māc šaubas, tad piemetīsim vēl klāt faktus, ka “Neatrodamā” ir Gilianas Flinnas visā pasaulē mežonīgu popularitāti iekarojušās grāmatas ekranizācija, galvenajā lomā ir neviens cits kā Bens Afleks – nākamais Betmens – un sajūsminātie kritiķi šo filmu jau ir paguvuši nodēvēt par “romantisku komēdiju Deivida Finčera stilā”.

Piecu gadu laulības jubilejas priekšvakarā neizskaidrojamā kārtā pazūd Nika (Bens Afleks) sieva (Rozamunda Paika). Cīņas pēdas mājās, asinis un savādas norādes – tas viss, kas palicis pēc pazušanas. Un kā izskatās, šīs norādes var sniegt kaut kādu skaidrību par sievas likteni. Tiek uzsākta izmeklēšana, kuras gaitā sabiedrības uzmanības lokā nonāk dažādas, ne visai patīkamas ģimenes dzīves detaļas un par galveno aizdomās turamo kļūst vīrs. Cik lielā mērā Niks ir vainīgs pie sievas pazušanas un vai viņa tā arī paliks neatrasta?

Tā kā Deivida Finčera veikumu dzīvē nekad nevarētu būt par daudz, nedaudz nostalģiskās noskaņās (lai zinātu, ko esam zaudējuši) Līva Spandega no Filmunieki.lv pastāstīs par tiem režisora projektiem, kuri dažādu iemeslu dēļ līdz ekrāniem tā arī nenonāca (vai arī vēl nav nonākuši – tas tā, intrigai). Protams, ka neiztiksim bez konkursa ar balvām no mūsu lieldraugiem Lieliskadāvana.lv, Urban Yoga un Coffee Inn, kā arī vienmēr lieliskā un oriģinālā HarryMovieArt.com plakāta!

Tiekamies jau šī gada 2. oktobrī k/t “Kino Citadele”! Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/202121/