Kino Kulta seansi

Gravity

27.09.2013

Gribētos kaut ko pateikt par “kinofantastikas gadu”, bet gan jau paši visu saprotat – mūs gaida galvenais (visticamāk), pēdējais (vismaz šogad), iespaidīgākais (bez šaubām) gada notikums kinofantastikā, īsts grand finale!

Medicīnas inženiere doktore Raiena Stouna (Sandra Buloka) devusies savā pirmajā atspoļkuģa misijā kopā ar astronautikas veterānu, komandieri Metu Kovaļski (Džordžs Klūnijs), kuram tas ir pēdējais lidojums pirms došanās pensijā. Diemžēl ikdienišķa iziešana atklātā kosmosā beidzas ar katastrofu. Kosmosa kuģis tiek iznīcināts, atstājot Stounu un Kovaļski pilnīgi vienus – kopējā sasaistē viņi virpuļo tumšā nekurienē…

Alfonso Kuarona pirmā filma pēc 7 (!) gadu klusēšanas. Filma, kuru ar ovācijām sagaidīja Venēcijas, Telluride un Toronto kinofestivālos. Visbeidzot, filma, kuru visu zemju, laiku un paaudžu dižākais režisors (vērtējot pēc kases ieņēmumiem) Džeimss Kamerons atzina vienkārši par labāko, kas redzēts kosmosa filmu žanrā – un kas mēs tādi būtu, lai apšaubītu Mr. Avataru?

Kompromisi nav iespējami – filmu skatīsimies tieši tā, kā to iecerējis Alfonso Kuarons, jeb 3D formātā, un ticiet mums, ka tas būs (iespējams) labākais 3D, kādu jebkad būsiet pieredzējuši!

Un veselas divas dienas ātrāk nekā citi – tiekamies šī gada 2. oktobrī (trešdiena!), k/t Kino Citadele 4. Auditorijā, 18:00! Par pirmsfilmas prezentāciju šoreiz parūpēsies kinoblogere Līva no bloga FilmuNieki.lv, kā arī resursa StarSpace.lv speciālisti, kuriem, tāpat kā Kuaronam, analogu vienkārši nav!