Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, “Acme Film Latvija” un k/t “Kino Citadele” aicina uz “Harry Potter and the Philosopher’s Stone”

Harijs Poters atgriežas uz lielā ekrāna vairākos maģiskos seansos, svinot pirmās filmas 20 gadu jubileju!

03.12.2021

“Harija Potera” filmas noteikti ir vienas no jūsu pieprasītākajām “klasikas filmām”, un zināt ko? Pirmajai filmai, ar kuru viss sākās, šogad aprit apaļi 20 gadi (jā, tik daudz…), un tā ir lieliska iespēja iestartēt “Harija Potera” maratonu uz LIELĀ ekrāna – k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā! Gaidīsim jūs, jūsu bērnus, lielus un mazus radus, kā arī visus citus interesentus un pat Dobiju uz vēl dažiem maģiskiem seansiem!

Rakstnieces Dž.K.Roulingas stāsts par puisēnu, kurš savā vienpadsmitajā dzimšanas dienā atklāj, ka viņa vecāki ir bijuši slaveni burvji un, ka arī viņam piemīt burvju spējas. Viņš saņem vēstuli (pareizāk sakot – audžuvecāku māja tiek “pārpludināta” ar vēstulēm), kuras visas kā viena apgalvo – Harijs Poters ir uzņemts Cūkkārpas raganību un maģijas skolā. Piedzīvojumu filmā visai ģimenei atdzīvojas grāmatas varoņi, ļaujot ikvienam just līdzi Harijam, sastopoties aci pret aci ar aizraujošiem un maģiskiem notikumiem Cūkkārpas burvju skolā.

Nākamie seansi:

  • Svētdien, 5. decembrī, plkst. 15.00
  • Trešdien, 8. decembrī, plkst. 19.20

Izbaudiet Harija Potera maģiju uz lielā ekrāna – izmantojiet iespēju atgriezties Cūkkārpā vēlreiz vai varbūt kādam aizceļot uz maģisko skolu pirmoreiz!

Biļetes pieejamas: https://kinokults.lv/harry