Kino Kulta seansi

Kingsman: The Secret Service

17.02.2015

Ir tāda skaista kino leģenda par to, ka reiz Kventins Tarantino esot sagribējis uzfilmēt Bonda filmu un vērsās pie 007 seriāla producentiem ar “Casino Royale” rīmeika ideju ar tobrīd vēl aktuālo Brosnanu Pīrsu… Kas notika tālāk, jūs zināt tāpat (Kventins esot arī traki apvainojies), bet jau pavisam drīz filma “Kingsman: Slepenais dienests” ļaus ielūkoties tajā, kas notiktu, ja Tarantino ķertos klāt spiegu žanram – veselīgs neprāts, neierobežota fantāzija un sulīgs R-reitings no daudzsološākā britu režisora Metjū Vona (“Layer Cake”, “Kick-Ass”, “X-Men: First Class”)!

Viņi ir specdienestu elite, labākie no labākajiem. Viņi ir lieliski apmācīti, viņi ir paši gudrākie un stilīgākie aģenti, kuri strādā britu karaļnama uzdevumā. Viņu misijas ir superslepenas, un viņi ir spējīgi atrisināt jebkuras sarežģītības uzdevumu. Gerijs, apķērīgs un veikls ielu huligāns, tiek uzaicināts uz pasaulē grūtāko darba interviju, lai pievienotos organizācijai un stātos pretī ļaunam tehnoloģiju ģēnijam…

Spēja balansēt starp šķietami neapvienojamiem žanriem tā, lai filma iegūtu labāko no katra, bet nepārvērstos par bērnības salātu eksperimentu (“un vēl šī sastāvdaļa…”), vienmēr atšķīra Metjū Vona britu filmas (gan “Stardust”, gan “Kick-Ass” gadījumā), un te režisors turpina sadarbību ar britu komiksu autoru Marku Millaru (“Kick-Ass”, “Wanted”) savā, iespējams, līdz šim veiksmīgākajā kinoprojektā!

Pirms filmas beidzot iepazīsimies arī ar pašu Marku Millaru un to, kā viņa daiļrade (ar kuru jūs esat vairāk nekā pazīstami) ietekmējusi Holivudu – no “Kick-Ass” līdz “Wanted” līdz “X-Men” un “Avengers” filmām! Seansu lieldraugs A/S Aldaris parūpēsies par to, lai seansa atmosfēra būtu atbilstoša filmai, bet mūsu iemīļotie atbalstītāji LieliskaDāvana.lv un Coffee Inn gādās, lai erudītākie skatītāji mājās nepārnāk tukšām rokām!