Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, “Acme Film Latvija”, LMT un “Cēsu alus” aicina uz “Bad Boys for Life”!

“Kino Kults”, “Acme Film Latvija”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” ielūdz doties vēl vienā trakā braucienā ar pašiem Sliktajiem puišiem filmas “Sliktie puiši uz mūžu” ("Bad Boys for Life") pirmizrādē k/t “Kino Citadele”!

10.01.2020

“Kino Kults”, “Acme Film Latvija”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” ielūdz doties vēl vienā trakā braucienā ar pašiem Sliktajiem puišiem filmas “Sliktie puiši uz mūžu” (“Bad Boys for Life”) pirmizrādē k/t “Kino Citadele”!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/bad-boys-for-life

Ir pagājis kāds laiciņš, kopš pēdējoreiz satikām Maiami detektīvus Maiku Loriju un Markusu Burnetu — viens kopš tā laika ir nedaudz apvēlies, bet otrs stilīgi nosirmojis. Abi gan ir tikpat jestri, asprātīgi un enerģijas pilni, un, kad Maiami pāršalc noziedzības vilnis (ar kādu senu naidnieku priekšgalā), tikai viņi spēj tikt ar to galā. Pēdējais darbiņš? Cerams jau, ka ne, bet mēs droši zinām, kas ir vajadzīgs, lai kārtīgi sasildītu mūsu kinojanvāri – divi karstgalvji no Maiami policijas iecirkņa! 1995. gadā režisora Maikla Beja radītā piedzīvojumu komēdija “Sliktie puiši” iemantoja pasaules slavu un kļuva par žanra klasiku. Ne mazāk veiksmīgs pēc astoņiem gadiem bija arī filmas turpinājums “Sliktie puiši 2”. Nu, pēc 17 gadiem, ir klāt arī trešā daļa…

“Sliktie puiši” dzīvo katrs savu dzīvi — Maikam ir pusmūža krīze, viņš braukā ar sporta automobiļiem un regulāri iekuļas nepatīkamās situācijās, bet Markuss ir nodibinājis ģimeni, kļuvis par policijas inspektoru un arvien biežāk sāk domāt par pensionēšanos. Taču, kad pēc Maika dzīvības sāk tīkot noslēpumaini noziedznieki, leģendārais duets, atceroties savu nesalaužamo zvērestu – “sliktie puiši uz mūžu” – atkal apvienojas, lai veiktu vēl vienu bīstamu misiju.

Vils Smits un Mārtins Lorenss abi ir savās vietās, bet pirmo divu filmu režisors Maikls Bejs šoreiz gan bija aizņemts ar citām lietām, tāpēc viņa krēslā sēdās beļģu duets Adils El Arbi un Bilals Fallahs, kuri, starp citu, pēc tālāk ķersies pie “Beverly Hills Cop 4” režisēšanas. Bet “Bad Boys” sajūta nekur neizpaliks, jo “vecās skolas” stila blokbāsteru producents Džerijs Brukhaimers gan ir savā vietā, tā ka par eksploziju un izklaides trūkumu diez vai varēsim sūdzēties.

Bad boys, bad boys, whatcha gonna do — tiekamies filmas “Bad Boys for Life” pirmizrādē 16. janvārī plkst. 19.00 k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/bad-boys-for-life
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1462761023887488/