Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, “GPI Latvija”, LMT un “Cēsu alus” aicina uz “Rambo: Last Blood”!

“Kino Kults”, “GPI Latvija”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” piedāvā vēl vienu tikšanos ar kulta grāvējfilmu varoni Džonu Rembo filmā “Rembo: Pēdējās asinis” (“Rambo: Last Blood”)!

16.09.2019

“Kino Kults”, “GPI Latvija”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” piedāvā vēl vienu tikšanos ar kulta grāvējfilmu varoni Džonu Rembo filmā “Rembo: Pēdējās asinis” (“Rambo: Last Blood”)!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/rambo5

Nebūs pārspīlējums, ja teiksim — Rembo pelnīti (!) ir ne tikai Silvestra Stallones karjeras ikoniskākā loma, bet arī viens no visu laiku zināmākajiem kino personāžiem vēsturē. Turklāt katra filma par šo varoni ir pilnīgi citāda nekā pārējās — no izdzīvošanas drāmas par traumētu Vjetnamas kara veterānu (pirmā daļa, kurā Rembo nogalina 0 cilvēku) līdz “Komando” stila izbraucieniem pa Vjetnamu (scenārija autors: Džeimss Kamerons), Afganistānu (Rembo palīdz talibiem, kuri pēc padsmit gadiem…) un Birmu (scenārija autors un režisors: pats Silvestrs). Katrai ir savi plusi un mīnusi, bet katra no tām ir sava laika nospiedums uz kinolentes. Par to arī tās mīlam — un gaidām, ko mums nesīs piektā daļa…

Džons Rembo ir ASV īpašās vienības veterāns, karojis Vjetnamā. Džons saņem ziņu, ka bez vēsts pazudusi tuva drauga meita Gabriela (Iveta Monreāla). Rembo ir pārliecināts, ka vainojams pazīstams Meksikas kartelis, kas nodarbojas ar cilvēku un narkotiku tirdzniecību. Izmisušie tuvinieki lūdz Rembo palīdzību. Savācis visu pieejamo munīciju, viņš šķērso ASV un Meksikas robežu, skaidri apzinādamies, ka priekšā ir ārkārtīgi smaga cīņa ar tiem, kuri neatzīst nekādus noteikumus…

Pirms filmas šoreiz rūpīgāk apskatīsim “Rembo” filmu ciklu un to, ko sevī slēpj katra no filmām. Pats Silvestrs Stallone sola, ka piektā daļa pieliks punktu dēmonu plosītā veterāna stāstā, bet mēs taču zinām — šis ir kino, kurā viss ir iespējams!

Gaidīsim jūs uz īpašo filmas “Rembo: Pēdējās asinis” pirmizrādi ceturtdien, 19. septembrī, plkst. 19.00 k/t “Kino Citadele” 11. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https:/ej.uz/rambo5
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/442043329854737/