Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, “Labs Kino”, LMT un “Cēsu alus” aicina uz “Star Wars: The Rise of Skywalker”!

“Kino Kults”, “Labs Kino”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” ielūdz uz jaunākās “Zvaigžņu karu” triloģijas noslēdzošās filmas “Zvaigžņu kari: Skaivokera atdzimšana” ("Star Wars: The Rise of Skywalker") pirmizrādi k/t “Kino Citadele”!

13.12.2019

“Kino Kults”, “Labs Kino”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” ielūdz uz jaunākās “Zvaigžņu karu” triloģijas noslēdzošās filmas “Zvaigžņu kari: Skaivokera atdzimšana” (“Star Wars: The Rise of Skywalker”) pirmizrādi k/t “Kino Citadele”!

Biļetes uz pirmizrādi 2. zālē vēl pieejamas: http://ej.uz/skywalker

Šķiet, tas bija vēl tik nesen, kad ar priecīgu un ilgi neizjustu satraukumu gaidījām, ko mums būs sarūpējusi atkalatgriešanās “Zvaigžņu karu” pasaulē ar 7. epizodi “The Force Awakens”… Bet patiesībā ir pagājuši jau četri gadi kopš 7. epizodes pirmizrādes un kopš tā laika esam redzējuši vēl veselus trīs “Zvaigžņu karu” stāstus uz lielā ekrāna. Nu jau pienācis laiks pielikt treknu punktu Skaivokeru sāgai, kurai esam sekojuši līdzi deviņu filmu un vairāku desmitgažu garumā…

Neticamais stāsts par Skaivokeru ģimeni tuvojas savam noslēgumam un sola sniegt atbildes uz visiem jautājumiem, kuri tika uzdoti iepriekšējās sērijās. Atkalredzēšanās ar labi zināmajiem varoņiem un tikšanās ar jauniem, aizraujoši ceļojumi un galaktiska apmēra piedzīvojumi mūs gaida fantastiskās sāgas grandiozajā nobeigumā.

Pēc dažādām aizkadru peripetijām (par tām tradicionālajā pirmsfilmas prezentācijā) pie 9. filmas režijas grožiem atkal ķērās “The Force Awakens” režisors Dž. Dž. Abramss, kuram nešaubīgi azotē ir paslēpti dažādi triki un pārsteigumi. “The Rise of Skywalker” arī ļaus pēdējoreiz atvadīties no lieliskās Kerijas Fišeres uz lielā ekrāna, kuras loma šajā filmā esot salikta kopā no kadriem, kas tika nofilmēti vēl iepriekšējām triloģijas daļām. Fanus priecēs arī ilgi gaidītā atkalsatikšanās ar Billiju Dī Viljamsu šarmantā Lando lomā. Bet vislielākā intriga, protams, saistīta ar noslēpumainajiem Imperatora smiekliem, ko dzirdējām vienā no “The Rise of Skywalker” treileriem…

May the Force by with you — gaidīsim jūs uz filmas “Zvaigžņu kari: Skaivokera atdzimšana” īpašajiem pirmizrādes seansiem 18. decembra vakarā plkst. 19.00 k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā un plkst. 19.40 2. auditorijā!

Biļetes uz pirmizrādi 2. zālē vēl pieejamas: http://ej.uz/skywalker
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/515729175948386