Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, LMT, “Acme Film” un “Cēsu alus” aicina uz “Brightburn”!

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Acme Film” un “Cēsu alus” ielūdz uz pavisam citādu stāstu par zēnu, kas apveltīts ar pārpasaulīgām spējām, trillerī “Brīnumbērns” (“Brightburn”).

15.05.2019

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Acme Film” un “Cēsu alus” ielūdz uz pavisam citādu stāstu par zēnu, kas apveltīts ar pārpasaulīgām spējām, trillerī “Brīnumbērns” (“Brightburn”).

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/brightburn 

Stāsts par zēnu, kurš nokrīt uz Zemes un ir apveltīts ar visdažādākajām superspējām, ir zināms ikvienam – nav pat nepieciešams minēt šī supervaroņa vārdu, lai ikviens saprastu, par ko ir runa. Neizbēgami ir prātā arī jautājums — bet kā būtu, ja kaut kas būtu noticis citādi? Kā šie supervaroņi izskatītos, ja zvaigznes kādā brīdī būtu nostājušās citās pozīcijās? Vai šie varoņi vispār būtu… varonīgi? Nu vienu no šādām “kā būtu, ja būtu” versijām par superspēcīgo puišeli varēsim vērot arī uz lielā ekrāna filmā “Brīnumbērns”!

Ja nu pēc citplanētiešu kuģa avārijas uz zemes nonāk ar īpašām spējām apveltīts bērns, kas nevis kļūst par cilvēces glābēju, bet gan izrādās ļaunuma iemiesojums?

Režisoram Deividam Jaroveskijam “Brightburn” būs tikai otrā pilnmetrāžas filma karjerā, bet viņam šeit ir kārtīga “aizmugure” — vesels Gannu klans! Džeimss Ganns (“Guardians of the Galaxy”, “Slither”) ir šīs procesijas priekšgalā producenta lomā, bet “Brightburn” scenārija autori ir Džeimsa brālis Braiens Ganns un brālēns Marks Ganns. Vērts arī atcerēties, ka Džeimss Ganns nav pirmo reizi ar pīpi uz jumta antisupervaronisku stāstu ziņā — arī viņa 2010. gada filma “Super” uz supervaroņu pasauli palūkojās no citas, ikdienišķi drūmi dramatiskākas puses. Piešaujam vēl klāt lielisko Elizabeti Benksu (“The Hunger Games”, “Pitch Perfect”) vienā no galvenajām lomām, un ļoti intriģējošs supervaroņu (bet vai tiešām “varoņu”?) kokteilis ir gatavs!

Gaidīsim jūs uz filmas “Brightburn” īpašo pirmizrādes seansu 23.maijā plkst. 19.55 k/t “Kino Citadele” 11. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/brightburn 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/271077980503335/