Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, LMT, “Acme Film” un “Cēsu alus” aicina uz “Once Upon a Time… In Hollywood”!

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Acme Film” un “Cēsu alus” ielūdz uz leģendārā režisora Kventina Tarantīno devītās filmas “Reiz Holivudā” (“Once Upon a Time… In Hollywood”) pirmizrādi!

09.08.2019

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Acme Film” un “Cēsu alus” ielūdz uz leģendārā režisora Kventina Tarantīno devītās filmas “Reiz Holivudā” (“Once Upon a Time… In Hollywood”) pirmizrādi!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/reiz-holivuda

Kā zināms, Kventins Tarantīno pasaulei ir apsolījis, ka metīs mieru režijai pēc tam, kad būs uzfilmējis desmit filmas, un nesen pat ieminoties par varbūtību, ka pat ar deviņām jau būs gana. Izcilā režisora talanta cienītājiem, kuru pulkā ieskaitāms gandrīz ikviens kino fans, šādas ziņas, protams, liek satraukties, bet tas nozīmē tikai vienu — katra Tarantīno veidotā filma ir Notikums (ar lielo burtu), kas ir pelnījis kārtīgus svētkus, kādus tad arī gribam jums un mums visiem sarīkot. Turklāt kino mīļiem “Reiz Holivudā” solās būt vēl jo īpašāks stāsts, jo, kā jau nosaukums saka priekšā, šoreiz uzmanības centrā nonākusi… pati kino pasaule.

“Reiz Holivudā” – režisora Kventina Tarantino 9. filma, veltījums Holivudas zelta laikmeta izskaņai. Filmas darbība norisinās Losandželosā 1969. gadā, hipiju ēras ziedu laikos. Bijusī televīzijas vesternu zvaigzne Riks Daltons un viņa ilggadējais triku dublieris Klifs Būts cenšas izsisties strauji mainīgajā Holivudas kino industrijā.

Tarantīno vārds jau sen nekādus papildu komentārus neprasa, un to var teikt gan kino cienītāji, gan arī paši kino pasaules darboņi — kā jau pienāktos stāstam par Holivudu, “Once Upon a Time… In Hollywood” ir sapulcēta vesela aktiermākslas meistaru buķete, no kuriem daudzi ar Tarantīno sastrādāsies ne pirmo reizi. Procesijas priekšgalā — Leonardo Dikaprio (“Django Unchained”) un Breds Pits (“Inglourious Basterds”), bet puišu kompāniju pašķaidīs Tarantīno filmu debitante, brīnišķīgā Margo Robija (“The Wolf of Wall Street”, “I, Tonya”) Šāronas Teitas lomā. Un kur nu vēl Als Pačīno, Emīls Hiršs, Dakota Faninga, Brūss Derns, Lūks Perijs, Kurts Rasels un vēl, un vēl, un vēl…

Īpaša filma ir pelnījusi arī īpašu pasākumu — skatītājus gaidīs kārtīga ballīte 60. un 70. gadu mijas stilā, tāpēc aicinām ierasties tam laikam atbilstošos tērpos! Pirms filmas apmeklētājus izklaidēs muzikāls priekšnesums, būs īpašs fotostūrītis, kur iemūžināt pirmizrādi, kā arī īpašs piedāvājums dzērieniem. Un, protams, arī aizraujošs ievads no “Kino Kulta”!

Gaidīsim jūs uz Kventina Tarantīno jaunās filmas “Once Upon a Time… In Hollywood” pirmizrādi 13. augustā plkst. 18.00 k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā un plkst. 18.40 2. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/reiz-holivuda 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/372308610032501/