Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, LMT, “Acme Film” un “Cēsu alus” aicina uz “Scary Stories to Tell in the Dark”!

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Acme Film” un “Cēsu alus” piedāvā atkal izjust veco labo spoku stāstu radītās šaušalu tirpas filmā “Šausmu stāsti tumšām novakarēm” (“Scary Stories to Tell in the Dark”)!

01.08.2019

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Acme Film” un “Cēsu alus” piedāvā atkal izjust veco labo spoku stāstu radītās šaušalu tirpas filmā “Šausmu stāsti tumšām novakarēm” (“Scary Stories to Tell in the Dark”)!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/scarystories

Domājams, ka ikvienam neatņemama bērnības sastāvdaļa bija tumši, drūmi vakari baisu šausmu stāstiņu grāmatu pavadībā — spoki, dažādi mošķi, urbānās leģendas un citas briesmas kombinācijā ar pašu iztēli mācēja sagādāt pamatīgu adrenalīna devu. Ar vēsu prātu jau sapratām, ka nekas no stāstītā nav taisnība, bet kaut kur apziņas nostūrī tomēr doma “Bet, ja nu…” ir iesakņojusies un vēl tagad, naktī izdzirdot neparastu troksni, neļauj lūrēt zem gultas, jo, ja nu… Tieši šādus bailīgus stāstus grāmatās bija apkopojis arī rakstnieks Alvins Švarcs, un nu vairāki no tiem ieraudzīs dienasgaismu (naktsgaismu?) filmā “Šausmu stāsti tumšām novakarēm”!

Amerika, 1968. gads. Gaisā virmo pārmaiņas, bet kādā mazpilsētā tālu no lielpilsētu kņadas jau paaudžu paaudzēs jaušama Belouzu dzimtas drūmo noslēpumu ēna. Pilsētas nomalē joprojām atrodas savrupnams, kurā kāda jauna meitene vārdā Sāra Belouza pavadīja mokpilnu dzīvi, rakstot šausmu stāstus. Pusaudžiem, kas pēc daudziem gadiem atradīs Sāras baiso grāmatu, šie stāsti kļūs vairāk nekā reāli.

Šausmu kino žanrs mūs šogad lutina pamatīgi, tāpēc katrai filmai ir jāspēj ar kaut ko izcelties, un “Scary Stories to Tell in the Dark” piedurknē ir paslēpti veseli divi dūži. Viens no tiem ir monstru un citu pasaules atraidīto dvēseļu aizbildnis Giljermo del Toro, kurš filmā piedalījās gan producenta, gan stāsta veidotāja lomā. Bet otrs — filmas režisors Andre Ovredāls, kura kontā ir tādi šausmu kino veikumi kā “Troll Hunter” un “The Autopsy of Jane Doe”. Tikmēr kameras priekšā šoreiz noliktas salīdzinoši mazpazīstamākas sejas, kas gan tikai un vienīgi palielina stāsta neparedzamības faktoru — kas to lai zina, kurš tiks līdz beigām sveiks un vesels…

Kopā baidīties vienmēr ir jautrāk — gaidīsim jūs uz filmas “Scary Stories to Tell in the Dark” īpašo pirmizrādes seansu 8. augustā plkst. 19.00 k/t “Kino Citadele” 11. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/scarystories 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/766787610402727/