Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, LMT, “Acme Film” un “Cēsu alus” aicina uz “Spider-Man: Far From Home”!

“Kino Kults”, LMT, “Cēsu alus”, “Acme Film” un k/t “Kino Citadele” piedāvā atkalsatikšanos ar “Marvel” kino pasaules Zirnekļcilvēku un viņa draugiem filmā “Spider-Man: Far From Home”!

28.06.2019

“Kino Kults”, LMT, “Cēsu alus”, “Acme Film” un k/t “Kino Citadele” piedāvā atkalsatikšanos ar “Marvel” kino pasaules Zirnekļcilvēku un viņa draugiem filmā “Spider-Man: Far From Home”!

Biļetes jau pieejamas: 

Asaras pēc “Avengers: Endgame” vēl īsti nav nožuvušas uz mūsu vaigiem, bet, kā jau tas notiek, dzīve rit uz priekšu. Lai gan “Endgame” tik tiešām bija noslēgums dažu “Marvel” kino pasaules varoņu stāstiem, citu dienām un nedienām līdz punkta pielikšanai vēl ir tālu. Viens no tiem ir Zirnekļcilvēks jeb Pīters Pārkers, kurš kopā ar biedriem ir atpakaļ skolas solā un ierastajā rutīnā. Bet ļaunie spēki, protams, nesnauž, un Nikam Fūrijam būs vajadzīga Zirnekļcilvēka izpalīdzīgā roka…

Pīters Pārkers kopā ar labākajiem draugiem dodas vasaras brīvdienās uz Eiropu. Tomēr no iecerētās atpūtas nekas nesanāks, jo Pīters piekritīs palīdzēt Nikam Fūrijam tikt skaidrībā, kas tās par noslēpumainajām būtnēm, kas izraisa katastrofas un postījumus visā kontinentā.

Nav nekāds brīnums, ka pēc veiksmīgās un gan kritiķu, gan skatītāju mīlētās filmas “Spider-Man: Homecoming” arī nākamās Zirnekļcilvēka solofilmas režijas groži tika atstāti režisora Džona Vatsa rokās, kurš nu Spaidijam būs sarūpējis jaunas nepatikšanas Džeika Džilenhola (“Nightcrawler”, “Prince of Persia: The Sands of Time”) atveidotā noslēpumainā tēla “Mysterio” veidolā. Un, lai piedzīvojumi būtu vēl jestrāki, Pīters Pārkers, kuru solopiedzīvojumos esam ieraduši redzēt lidināmies starp Ņujorkas debesskrāpjiem, šoreiz kopā ar draugiem un nedraugiem dauzīsies pa dažādām Eiropas valstīm skolas ekskursijas laikā — kurus vēsturiskos pieminekļus šoreiz gaidīs nelabs gals?

Gaidīsim jūs uz nākamo “Marvel” kino pasaules raundu filmā “Spider-Man: Far From Home” 3. jūlijā k/t “Kino Citadele” ISENSE zālē — nakts pirmizrāde plkst. 23.59 un īpašais “Kino Kulta” seanss 4. jūlijā plkst. 18.30!

Biļetes jau pieejamas: 

Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1556877724444722/