Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, LMT un “Cēsu alus” aicina uz “Inglourious Basterds”!

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” ielūdz vēlreiz uz lielā ekrāna izbaudīt Kventina Tarantīno izcilo filmu “Bēdīgi slavenie mērgļi” (“Inglourious Basterds”)!

11.07.2019

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Cēsu alus” ielūdz vēlreiz uz lielā ekrāna izbaudīt Kventina Tarantīno izcilo filmu “Bēdīgi slavenie mērgļi” (“Inglourious Basterds”)!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/basterds

“You know somethin’, Utivich? I think this just might be my masterpiece.”

Kā zināms, Kventins Tarantīno ir apņēmies savā karjerā režisēt tieši desmit filmas, lai pēc tam mestu šai nodarbei mieru — zīmīgais skaitlis arvien tuvojas, un jau drīzumā mūs priecēs Tarantīno devītā filma “Once Upon A Time… In Hollywood”. Bet, kamēr gaidām režisora jauno veikumu, varam doties nelielā pastaigā pagātnē — iepriekš “Kino Kulta” seansos jau esam uz lielā ekrāna izbaudījuši “Kill Bill Vol. 1 & 2” un “Pulp Fiction”, nu laiks Tarantīno 2009. gada meistardarbam par Otro pasaules karu “Inglourious Basterds”. Klasisku kara filmu gan šeit neredzēt kā savas ausis — Kventins “kariņos” spēlē tā, kā to māk darīt tikai un vienīgi viņš, turklāt visam piedevās vēl paspēj atzīties mīlestībā kino un tam piemītošajam spēkam mainīt pasauli…

Vācu okupētajā Francijā jaunā Šosanna kļūst par liecinieci tam, kā nacistu pulkvedis Hanss Landa noslepkavo viņas ģimeni. Viņai par mata tiesu izdodas izsprukt un aizbēgt uz Parīzi, pieņemt citu identitāti un kļūt par kinoteātra īpašnieci. Tajā pašā laikā kaut kur citur Eiropā leitnants Aldo Reins sapulcina grupu ebreju kareivju, viņu mērķis ir atriebties ienaidniekam. Vēlāk nacistiem šī grupa kļūst pazīstama ar nosaukumu “mērģļi”. Reina grupai pievienojas jauna aktrise un slepenā aģente Bridžeta, kuras uzdevums ir gāzt Trešā reiha vadoņus. Likteņa pavērsieni saved visus kopā ar Šosannu, kurai ir pašai savs plāns, kā atriebties nacistiem…

10 gadu laikā kopš filmas iznākšanas ne viens vien tās brīdis jau ir kļuvis par absolūtu klasiku — katrs Kventina fans būs sevi kaut reizi dzīvē pieķēris, pulkveža Hansa Landas intonācijā sakot: “That’s a bingo!” Tieši Tarantīno visu pasauli iepazīstināja ar Kristofa Valca (“Django Unchained”, “Spectre”) unikālo talantu, bet viņam līdzi turēja vecais labais Breds Pits, ar kuru tiksimies arī jaunākajā Tarantīno filmā jau augustā. Un kur nu vēl Maikls Fasbenders, Melānija Lorēna, Īlaijs Rots, Diāna Krīgere, Daniels Brūls, Tils Švaigers un daudzi citi. Uzskaitīt visus nav iespējams, tāpēc vienkārši slēdzam iekšā Deivida Bovija “Cat People (Putting Out Fire)”, notriepjamies ar kara krāsu un tiekamies seansā!

Mērgļa darbs nekad nav galā — gaidīsim jūs uz filmas “Inglourious Basterds” vienīgo seansu 18. jūlijā plkst. 18.25 k/t “Kino Citadele” ISENSE zālē!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/basterds 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/278779386129665/