Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, LMT un “Cēsu alus” aicina uz “The Lion King”!

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” aicina uz atkalsatikšanos ar karali Simbu oriģinālās animācijas filmas "Karalis Lauva" ("The Lion King") seansā!

13.03.2020

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” aicina uz atkalsatikšanos ar karali Simbu oriģinālās animācijas filmas “Karalis Lauva” (“The Lion King”) seansā!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/lion-king

Dižajam lauvu karalim Mufasam piedzimst mantinieks – lauvēns vārdā Simba. Jau bērnībā mazulis kļūst par upuri sava skaudīgā tēvoča Naga intrigām, kurš sapņo tikai par varu un tās dēļ ir gatavs uz visu. Simbam būs jānoiet grūts ceļš, kur viņš gan iepazīs izraidīšanu un cīņu, gan apzināsies, ko nozīmē būt par īstu karali. Viņš iepazīs zaudējuma rūgtumu, nodevību, grūtā cīņā iekaros savu likumīgo vietu dzīvē un iegūs uzticamus, bezrūpīgus, nerātnus un visai amizantus draugus Timonu un Pumbu.

Hakuna matata – tiekamies filmas “The Lion King” īpašajā seansā 15. maijā plkst. 18.30 k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/matrix
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/462093697653562/