Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, LMT un “Cēsu alus” aicina uz “The Matrix”!

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” aicina sašķobīt realitāti Vačovsku leģendārās filmas “Matrikss” ("The Matrix") seansā!

28.02.2020

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” aicina sašķobīt realitāti Vačovsku leģendārās filmas “Matrikss” (“The Matrix”) seansā!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/matrix

“Unfortunately, no one can be told what the Matrix is. You have to see it for yourself.” – Morpheus

“The Matrix”, kas iznāca nu jau tālajā 1999. gadā, nešaubīgi ir izturējusi laika pārbaudi, šobrīd pelnīti tiekot uzskatīta par vienu no visu laiku labākajām fantastikas filmām, kuras ietekme uz kino, popkultūru un daudzām citām jomām ir nenovērtējama. Ne velti vēl šodien mēdzam izmantot citātus no filmām (padomājiet kaut vai par to, cik bieži tiek izmantota“sarkanās un zilās tabletes” analoģija) un ar aizturētu elpu gaidām, ko jaunu un interesantu mums piedāvās franšīzes ceturtā daļa, kuras pirmizrāde gaidāma 2021. gadā. Bet, kamēr gaidām jauno augšupielādi “Matriksā”, izmantosim iespēju nedaudz novēloti, bet ne mazāk entuziastiski nosvinēt filmas aizgājušo 20 gadu jubileju ar “The Matrix” seansu uz lielā ekrāna!

Leģendārā zinātniskās fantastikas kulta grāvējfilma. Hakeris Neo (Kianu Rīvzs) kopā ar Trīsvienību (Kerija-Anna Mosa) un Morfeju (Lourenss Fišberns) mēģina atbrīvot cilvēci no mašīnu varas, kuras pārstāv nāvējošā programma — Aģents Smits (Hugo Vīvings).

“Matriksam” laika gaitā dziedātās slavas dziesmas pārstāstīt ir neiespējami un bezjēdzīgi — jo mēs visi tās ļoti labi zinām tāpat. Tāpēc atliek vienīgi vēlreiz (vai kādam varbūt pirmoreiz) izbaudīt šo zinātniskās fantastikas šedevru kinoteātrī un pārliecināties, ka filma vēl joprojām ir tikpat spēcīga un iespaidīga, kāda tā bija pirms 20 gadiem, jo īpaši tādēļ, ka skatīsimies to izcilākajā audiovizuālajā kvalitātē, kāda mums pieejama, — k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā! Un Kianu Rīvzs, kurš, kā labi zinām, pēdējos gados ir piedzīvojis īstu renesansi, tik tiešām nenoveco.

Let it all go — fear, doubt, and disbelief —, un piebiedrojieties mums filmas “The Matrix” īpašajā seansā 13. martā plkst. 18.30 k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://kinokults.lv/matrix
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/114333436687567/