Kino Kulta seansi

“Kino Kults”, LMT, “VLG Filmas” un “Cēsu alus” aicina uz “Midsommar”!

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “VLG Filmas” un “Cēsu alus” aicina vēlreiz nosvinēt vasaras saulgriežus, šoreiz gan ar baisi pagānisku piesitienu filmā “Saulgriežu kults” (“Midsommar”)!

05.07.2019

“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “VLG Filmas” un “Cēsu alus” aicina vēlreiz nosvinēt vasaras saulgriežus, šoreiz gan ar baisi pagānisku piesitienu filmā “Saulgriežu kults” (“Midsommar”)!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/midsommar

Šķiet, tas bija jau sen, bet patiesībā tikai pirms gada režisors Ari Asters visu pasauli nošokēja ar savu izcilo debijas pilnmetrāžas filmu “Reinkarnācija” (“Hereditary”), kuras baisos kadrus un psiholoģiskā terora tirpas neaizmirsīsim vēl ilgi. Asters, rokas klēpī salicis, sēdēt netaisījās un jau šovasar ir nolēmis skatītājus no jauna patiranizēt ar “Midsommar”, sapinot skandināvu pagānu tradīcijas kopā ar “The Wicker Man” estētiku stāstā, ko Astera šausmu kino kolēģis Džordans Pīls (“Get Out”, “Us”) jau nodēvējis par vienu no baisākajām lietām, ko jebkad ir redzējis. Jums likās, ka jūsu Jāņu svinības bija par traku? Padomājiet vēlreiz…

Jauna meitene dodas līdzi savam draugam vasaras brīvdienā uz Zviedriju, kur iegriežas mazā pilsētiņā. Tās iedzīvotāji gatavojas svinēt vasaras saulgriežus, un svētkiem pievienojas arī tūristi. Drīz vien atklājas, kas svinības notiek, ievērojot pagānu kulta tradīcijas.

Pats Asters “Midsommar” sauc par savu pirmo kārtīgo šausmu filmu (“Hereditary”, viņaprāt, vairāk esot ģimenes drāma), tā ka varam tikai minēt, kādas briesmas mūs gaidīs šoreiz. Astera kameras priekšā šoreiz tika pamocītas kino vēl pārāk neapbružātas, bet tomēr zināmas un talantīgas sejas — Florence Pjū (“Lady Macbeth”, “Outlaw King”), Vils Polters (“The Maze Runner”, “Black Mirror: Bandersnatch”) un Džeks Reinors (“Free Fire”, “Macbeth”). Bet to, kas no šiem jauniešiem būs palicis pāri, noskaidrosim jau pavisam drīz!

Gaidīsim jūs uz vasaras pagānisko šaušalu devu filmā “Midsommar” 10. jūlijā plkst. 19.00 k/t “Kino Citadele” 11. zālē! Uzmanību — filmu aizliegts apmeklēt skatītājiem, kas nav sasnieguši 16 gadu vecumu!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/midsommar 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/924913201173143/