Kino Kulta seansi

“Kino Kults” un “Acme Film” aicina uz “Tenet”

"Kino Kults", "ACME Film Latvija" un k/t "Kino Citadele" ielūdz uz vienu no šī gada gaidītākajiem un lielākajiem kino notikumiem – Kristofera Nolana jaunās filmas "Tenet" īpašajiem seansiem!

26.08.2020

“Kino Kults”, “ACME Film Latvija” un k/t “Kino Citadele” ielūdz uz vienu no šī gada gaidītākajiem un lielākajiem kino notikumiem – Kristofera Nolana jaunās filmas “Tenet” īpašajiem seansiem!

Biļetes jau pieejamas: kinokults.lv/tenet

Kristofers Nolans ir viens no retajiem režisoriem Holivudā, kuram ir absolūta rīcības brīvība darīt būtībā jebko, kas vien viņam ienāk prātā, īstenot jebkuru trakāko ideju. Mēs kā skatītāji par to tikai un vienīgi priecājamies, jo Nolana filmas allaž ir oriģināli, aizgrābjoši un elpu aizraujoši piedzīvojumi, kas IR jābauda uz lielā ekrāna. Viņa jaunais, ierasto laika ritējuma noteikumu lauzošais piedzīvojumu trilleris “Tenet” ir filma, ko šogad esam gaidījuši kā neko citu – un prieks, ka to beigu beigās redzēsim vēl šogad, ir neizmērojams.

Bruņojies ar vienu vārdu – Tenet –, filmas galvenais varonis dodas cīņā, lai novērstu Trešo pasaules karu. Viņa misija ved cauri krēslainajiem starptautiskās spiegošanas koridoriem, un atklājas, ka tā pārkāpj esošā laika rāmjus. Tā nav ceļošana laikā. Tā ir inversija.

Tāpēc aicinām svinēt šos Nolana svētkus kopā ar mums teju nedēļas garumā piecos (!) “Kino Kulta” seansos no 26. līdz 30. augustam! Tikai šajos seansos jūs gaidīs miniprezentācija pirms filmas, kā arī īpašie mākslinieka Harija Grundmaņa plakāti.

Biļetes jau pieejamas: kinokults.lv/tenet
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1801930419950123/