Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Ace Ventura: Pet Detective”!

“Kino Kults” un “Cēsu alus” piedāvā atgriezties 90. gados ar komēdiju superzvaigznes Džima Kerija prasmju paraugstundu filmā “Eiss Ventura: Zvēru detektīvs”!

06.02.2019

“Kino Kults” un “Cēsu alus” piedāvā atgriezties 90. gados ar komēdiju superzvaigznes Džima Kerija prasmju paraugstundu filmā “Eiss Ventura: Zvēru detektīvs”!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/AceVentura

Viena no izmaiņām, ko piedzīvoja kino pasaule, pāršķirot lappusi no vienas tūkstošgades nākamajā, ir fakts, ka Holivudā superzvaigžņu spēks ir kļuvis arvien nenozīmīgāks. Laiki, kad aktiera vārds vien spēja ievilināt skatītāju masas kinozālēs ir pagājis. Bet dziļāku diskusiju par šo atstāsim kādai citai reizi – tā vietā labāk izmantosim iespēju uz vienu vakaru atgriezties šajos superzvaigžņu laikos kopā ar 90. gadu populārāko komiķi, cilvēku ar gumijas seju Džimu Keriju vienā no viņa amizantākajām un skatītāju iemīļotākajām lomām filmā “Eiss Ventura: Zvēru detektīvs”!

Eiss Ventura ir privātdetektīvs, kurš specializējas pazudušu dzīvnieku atrašanā. Tāpēc, kad pazūd delfīns Pārsliņa, futbola komandas “Miami Dolphins” talismans, Eisam tiek uzticēts to atrast. Taču Pārsliņa nav vienīgā, kas ir pazudusi, — vairāki komandas spēlētāji, tostarp saspēles vadītājs Dens Marīno, arī ir nolaupīti. Superkausa izcīņa gaidāma jau pēc divām nedēļām — vai Eiss pagūs laikā atrast gan Pārsliņu, gan spēlētājus un izglābt spēli?

Ne vienam vien no mums Eiss, Pārsliņa, Kortnija Koksa vēl pirms “Friends” slavas, Rejs Finkls, “saites uz āru” un neskaitāmie filmā redzamie dzīvnieki bija neatņemama bērnības sastāvdaļa – “Eiss Ventura” bija viena no filmām, kas atradās pastāvīgā rotācijā televīzijas kanālu programmās. Bet šogad, filmai svinot savu 25. jubileju, būs īstais brīdis, kad to noskatīties visiem kopā un kinoteātrī uz lielā ekrāna, kur, daloties smieklos ar citiem, tie nešaubīgi būs vēl jo gardāki.

Bet pirms filmas jūs gaidīs prezentācija, kas būtu ļoti pa prātam arī pašam detektīvam Venturam, – palūkosimies uz ikoniskākajiem, interesantākajiem un neaizmirstamākajiem kino redzētajiem dzīvniekiem!

Gaidām jūs uz īpašo filmas “Eiss Ventura: Zvēru detektīvs” seansu 7. februārī plkst. 18.30 k/t “Kino Citadele” 2. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/AceVentura 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/2332669563474971/