Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Aquaman”!

“Kino Kults”, “Cēsu alus” un “ACME Film” piedāvā ienirt “DC Comics” zemūdens kino valstībā ar īpašo filmas “Aquaman” pirmizrādes seansu!

14.12.2018

“Kino Kults”, “Cēsu alus” un “ACME Film” piedāvā ienirt “DC Comics” zemūdens kino valstībā ar īpašo filmas “Aquaman” pirmizrādes seansu!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/aquaman 

“DC Extended Universe” šogad ir valdījis lielāks klusums nekā citus gadus. Bet tas tāpēc, ka jau labu laiku ar aizturētu elpu gaidām pamatīgu (ūdens) lielgabala šāviņu – ceļojumu zemūdens pasaulē kopā ar Akvamenu. Lai gan ar Arturu Kariju iepazināmies jau pirms gada iznākušajā “Justice League”, tieši jaunā filma ļaus viņam no vienkārša paziņas kļūt par labu čomu. Šoreiz gan uzzināsim vairāk par Akvamena izcelsmi, gan redzēsim viņu īstajā elementā – sērfojam pa un zem viļņiem. Bez dēļa, protams – jo kam gan vajag dēli, ja var uzsēsties haizivs vai gigantiska jūras zirdziņa mugurā?

Šis ir stāsts par to, kā bākas uzrauga Toma Karija un Atlantīdas karalienes Atlannas dēls Arturs Karijs kļuva par supervaroni vārdā Akvamens. Būdams pa pusei cilvēks, pa pusei atlantīdietis, Arturs jau pusaudža vecumā bija neticami ātrs un spēcīgs, spēja elpot zem ūdens un sarunāties ar zivīm. Kad viņa pusbrālis Atlantīdas karalis Orms piesaka karu virsūdens pasaulei, Arturam neatliek nekas cits, kā cīnīties pret ļauno radinieku un kļūt par savas tautas vadoni.

Režisora krēslā šoreiz sēdies Džeimss Vans, kurš ir pierādījis, ka māk tikt galā ne tikai ar dažādām pārdabiskām radībām šausmu filmu lielfranšīzēs “The Conjuring” un “Insidious”, bet arī zina, kā sarīkot kārtīgu “action” izrādi (“Fast & Furious 7”). Izpalīdzīgu spuru viņam sniedz arī sapulcētais aktieru sastāvs – jau iepazītajam Džeisonam Momoa (“Game of Thrones”) pievienosies Ambera Hērda (“The Rum Diary”), Nikola Kidmena (“Batman Forever”!), Vana biežais kolēģis Patriks Vilsons (“The Conjuring”, “Insidious”) un, protams, Dolfs Lundgrēns (“Rocky IV”)!

Pirms filmas aizraujošā prezentācijā vairāk uzzināsim par Akvamena izcelsmi, ceļiem un neceļiem komiksu lappusēs. Un pirms seansa interesentiem būs iespējams savā īpašumā iegūt Harija Grundmaņa īpaši Akvamenam par godu zīmēto plakātu!

Ļoti gaidām jūs uz īpašo “Akvamena” seansu 14. decembrī plkst. 18.00 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/aquaman 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/162100077764145/

Bet jau no 18. decembra k/t “Kino Citadele” “Akvamens” skatāms arī īpašajos “Noskaties pirmais” seansos!