Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Captain Marvel”!

Tanoss, saturies - “Kino Kults”, “Labs Kino”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” piedāvā iepazīšanos ar “Kapteini Mārvelu” (“Captain Marvel”), kuras spējas satricinās visu “Marvel” kino pasauli!

21.02.2019

Tanoss, saturies – “Kino Kults”, “Labs Kino”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” piedāvā iepazīšanos ar “Kapteini Mārvelu” (“Captain Marvel”), kuras spējas satricinās visu “Marvel” kino pasauli!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/CaptainMarvel

Pēc “Avengers: Infinity War” kļuva skaidrs, ka ar mums jau pazīstamo varoņu spēkiem nav gana, lai apturētu ļaunu vēlošus ienaidniekus. Bet “Marvel” vēl ir paslēpts viens kārtīgs trumpis, ko izspēlēt – Kapteine Mārvela a.k.a. Kerola Denversa vienmēr lieliskās Brī Larsones (“Room”, “Kong: Skull Island”) izpildījumā. Filmā iepazīsim Kerolu krietnu soli pirms izšķirošajiem “Atriebēju” notikumiem – viņas stāsts sākas vēl 90. gados, kur satiksim arī vēl divacainu Niku Fjūriju un pakavēsimies atmiņās par tā laika modi un gadžetiem…

Pēc nonākšanas kontaktā ar citplanētiešu rasi, gaisa spēku pilote Kerola Denversa iegūst neparastas spējas un kļūst neievainojama. Tagad Kapteinei Mārvelai nāksies aprast ar to, ka kļuvusi par vienu no Zemes varenākajām supervaronēm, viņa kļūs arī par galveno ieroci Galaktiskajā karā starp divām citplanētiešu rasēm.

“Captain Marvel” ir zīmīga filma “Marvel” kino pasaulē ne tikai tāpēc, ka Kerolas spējas solās būt iespaidīgākas par visu līdz šim redzēto – nebūt ne mazsvarīgs ir arī fakts, ka tā ir pirmā filma šajā kino seriālā, kas ir pilnībā veltīta sievietei supervaronei! Turklāt interesanti, ka arī režisora krēslā beidzot redzēsim kādu sievieti – Annu Bodenu, kura filmu veido tandēmā ar Raienu Fleku (abi kopā ir režisējuši “Mississippi Grind” un “It’s Kind of a Funny Story”).

Kosmiskas cīņas, “Marvel” filmām neierasts tonis, 90. gadu nostalģija un papildus visam vēl arī svētki kaķu mīļiem Kerolas minkas “Goose” kaķpersonā – ko gan vairāk varam vēlēties, iesildoties meganotikumam “Avengers: Endgame”? Protams, ka sagaidīt filmas titru beigas – tas taču ir “Marvel”!

Gaidām jūs uz īpašo filmas “Captain Marvel” seansu 7. martā plkst. 18.30 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/CaptainMarvel 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/994412750743518/