Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Dedpūls 2”

09.05.2018

“Kino Kults”, “Labs Kino” un “Cēsu alus” piedāvā skatītāju iemīļotā supervaronīgā balamutes atgriešanos supergrāvējkomēdijā “Dedpūls 2”. Tieši tik vienkārši!

Biļetes vēl pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/websales/show/290106/

Ir cilvēki, kuri fano par supervaroņu filmām (mūsu cilvēki). Ir cilvēki, kuriem tās ir vienaldzīgas (arī mūsu cilvēki, jo gaume katram sava). Bet nav tādu, kuri būtu vienaldzīgi pret Dedpūlu, komiksfilmu lielāko balamuti, rupekli un ākstu, kura solo filma sasmīdināja un izklaidēja pat lielākos supervaroņu kino nīdējus. Un nu viņš ir atpakaļ – ar otro daļu un pats savu superduperkomandu, kas sados pa pakaļu “Atriebējiem” un parādīs vidējo pirkstu pašam Tānusam (“The T is silent”). Domājams, ka saprotat – tikšanās ar Dedpūlu vienmēr ir svētki!

“Marvel” komiksu lielākais pļāpu kule (he-he) ir atgriezies! Varenāks, labāks un vēl neķītrāks nekā agrāk. Laikā, kad pie horizonta ir parādījies jauns superkareivis, kuram ir jāizpilda nāvējoša misija, Dedpūlam nākas pārdomāt draudzības un ģimenes jēgu savā dzīvē, kā arī to, kas ir jādara īstam supervaronim, kad ir jāsasper ienaidnieku dibeni veselās 50 nokrāsās. Dažreiz rīkoties pareizi nozīmē cīnīties ar netīrām metodēm…

Pirms filmas solām prezentāciju, kas sacentīsies ar filmu absurda un neprāta ziņā! Tas arī viss, ko šobrīd varam atklāt. Ļoti gaidām jūs uz “Dedpūla 2” Latvijas pirmizrādi otrdien, 15. maijā, 18.00 k/t “Kino Citadele”!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/websales/show/290106/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/2024939524439749/